Fantom Opera zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir finans yardımcı ekosistemi olan Hector Finance, çok nadir ve son derece değerli NFT'lerin bir koleksiyonu olan Mythos koleksiyonunu tanıttı.

Fantom Opera zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir finans yardımcı ekosistemi olan Hector Finance, çok nadir ve son derece değerli NFT'lerin bir koleksiyonu olan Mythos koleksiyonunu tanıttı. Yunan mitolojisine dayanan bu 16 sanat eseri koleksiyonunda Olympos tanrıları onurlandırılır. Koleksiyonda her biri beş farklı nadirlik içeren toplam 10.000 animasyonlu NFT olacak. Koleksiyon, her biri beş benzersiz nadirliğe sahip 16 sanat eseri içeriyor.

Hector ekosisteminin 2022'de sunacağı çok şey olacak. Hector Finance, oyuncuların katılım için ödüller (P2P) alabilecekleri bir DeFi oyunu geliştiriyor. Oyun ilerledikçe NFT'ler kullanılacak. Oyundan elde edilen karlar sadece oyunu değil tüm Hector Ekosistemini genişletmek için kullanılacak. Hector Bank ve stablecoin TOR'un olaylı bir çıkışının ardından proje, uzun zamandır beklenen NFT koleksiyonu olan Mythos'un piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Koleksiyon şunlardan oluşur:

Zeus (250x)

Hades (300x)

Poseidon (350x)

Hera (900x)

Hestia (700x)

Demetre (600x)

Sentor (950x)

Kimera (450x)

Gorgon (850x)

Tepegöz (650x)

Glykon Yılanı (800x)

Harpiya (400x)

Hidra (550x)

Minotor (1000x)

Satir (750x)

Cerberos (500x)

İnanılmaz animasyonlu sanat eserlerinin yanı sıra, ana amaç yeni topluluk üyelerini çekmek, Hector Finance ve ekosistemini büyütmek, Fantom ağını desteklemek ve topluluklarına fayda sağlamaktır. Sonuç olarak, bu seriyi oluştururken darphanede ve ikincil piyasada elde edilen karlar dikkate alınmalıdır. Darphane karlarını dağıtmak için üç bileşen kullanılacak: Hazine, girişimin genişlemesine yardımcı olmak için darphane gelirinin %20'sini alacak. Gelirlerin %40'ı yaklaşmakta olan GameFi Projeleri için geliştirme harcamalarını finanse etmek için kullanılacak. Fantom Piyango paranın %40'ını alacak.

Koleksiyon, Fantom ağlarında alım satım için mevcut olacak. İkincil piyasa kazançlarının tahsisinde üç unsur olacaktır: $TOR sahipleri kazançlarının %50'sini geri alacaklardır. Bir yandan, NFT sahipleri ahırlardan kazanç sağlarken, diğer yandan, $HEC'in geri satın almak ve $HEC'i yakmak için $TOR'un %20'sini kullanarak deflasyonist kalmasına yardımcı olur. Fantom Piyango, gelirlerin %30'unu alacak.

Hector DEX Ana Akım İvme Kazanıyor

Hector Finance'in DEX'i, bir Hector ekosistemi zincirler arası Toplayıcıdır. Bu, kullanıcıların HEC (ve diğer) tokenlerini, gerçek zamanlı bir sistem aracılığıyla toplanmış, mevcut en düşük oranlarda birkaç zincirde takas edebilecekleri anlamına gelir. Bu, Hector'u Fantom Opera zinciri için bir finans merkezine dönüştürmede projenin ilk aşamalarından biridir. Fonları başka bir ağa bağlamadan önce bir sabit paraya dönüştürmek genellikle daha uygun maliyetlidir. Her iki ağı da kullanabilmek için kullanıcıların bunları cüzdanlarında etkinleştirmeleri gerekir. Örneğin, kullanıcılar Çığ Zincirinden Fantom Zincirine geçmek isterlerse, cüzdanlarında her iki zinciri de etkinleştirmeleri gerekir.

Hector DEX, bu yıl Ocak ayında başlatılan ekosistemin Hector bankası tarafından da destekleniyor. Hector Bank, Fantom Opera Zinciri tabanlı bir merkezi olmayan borç verme ve ödünç alma platformudur. Kullanıcılar çok çeşitli kripto varlıklarını ödünç verebilir ve ödünç alabilir. Kredi verenler, istikrarlı paraları ödünç vererek, HEC fiyat oynaklığı tehlikesinden kaçınırken rekabetçi bir APY kazanabilirler. Borçlular, tokenlerini açmak veya geri almak zorunda kalmadan diğer projelerde kullanmak üzere stabilcoin ödünç almak için wsHEC'i teminat olarak kullanabilirler.

Proje kısa süre önce, kullanıcılar için %30'dan fazla APR ödemesi olan stabilcoin projesi TOR için uzun zamandır beklenen çiftçilik havuzunu yayınladı. TOR stablecoin'i, Terra'nın UST'sine benzer şekilde çalışır: kullanıcılar, DAI veya USDC ile TOR'u basabilir, bu daha sonra Hector Finance'in altında yatan HEC jetonlarını yakmak için açık piyasada yakılır, böylece TOR büyüdükçe HEC de büyür. HEC ekosistemi büyüdükçe, Hector Finance hazine rezervlerini artırabilir ve getiri getiren mallara daha fazla yatırım yaparak daha fazla TOR ödülüne ve HEC token büyümesine izin verebilir. Bu, her iki tokenin de diğerinin büyümesine katkıda bulunduğu döngüsel bir geri bildirim döngüsü yaratır.

TOR, yalnızca HEC'yi DAI veya USDC ile birleştirerek ve yakarak elde edilebilen yepyeni bir ERC20 tokenidir. HEC fiyatlandırma kehaneti, Zaman Ağırlıklı Ortalama Fiyat (TWAP) kullanılarak yeni basılan HEC (kullanılan) için TOR ticareti yapmak için kullanılabilir. Oracle'lar, herhangi bir stablecoin'in temel operasyonunun kritik bir bileşenidir. Oracle, blok zinciri teknolojisi bağlamında akıllı sözleşmelere veri sağlama amaçlı bir sistemdir. Bir Stabilcoin, yalnızca fiyatı sabit kaldığında değerli ve güvenilirdir.

Hector Finance hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.hector.financeadresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/HectorDAO_HEC

Twitter NFT: https://twitter.com/Mythos_HEC

Telegram: https://t.me/hectorDAO

Reddit: https://www.reddit.com/r/hectordao/

Youtube: https://www.youtube.com/c/HectorDAO

Instagram: https://www.instagram.com/hectordaohec/

Orta: https://medium.com/@HectorDAO

Anlaşmazlık: https://discord.gg/hector

Github: https://github.com/HectorDAO-HEC

TikTok: https ://www.tiktok.com/@hector_dao

Fantom'da HEC satın alın: https://docs.hectordao.com/how-to-buy/for-users-already-on-the-fantom-network

HEC'yi FTMScan üzerinden satın alın: https://ftmscan.com/token/0x5C4FDfc5233f935f20D2aDbA572F

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ