Hector Network, artık sadece ödülleri stake etmekle ilgili değil, kullanıcılara heyecan verici fırsatlar sunan ayrıntılı bir ekosistemdir.

Hector Network, NFT Marketplace

Hector Network, artık sadece ödülleri stake etmekle ilgili değil, kullanıcılara heyecan verici fırsatlar sunan ayrıntılı bir ekosistemdir. Ve eğer biri belirli bir alana tahsis edilmemiş, ancak hepsi birbirine bağlı ve aynı yerel belirteci kullanan çeşitli seçenekler sunan bir proje arayacaksa, Hector Network mükemmel bir seçim olabilir.

Ayrıca, Hector Network yakında en popüler futbol kulüplerinden biriyle resmi ortaklığını açıklayacak. Dernek, Hector Network'e gelişmiş erişim ve medya ilgisi de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunuyor. Ayrıca, ortaklık sona erdiğinde, Hector Network, kullanıcıları platformla tanışmaya teşvik etmek için toplulukla paylaşılacak olan maçlar ve diğer düzenli etkinliklere erişim için 200 bilet alacaktı.

Kripto ve blok zinciri alanındaki bir projenin başarısı, esas olarak iki faktöre bağlıdır, eldeki fonlar ve çeşitlilik. Hector Network, her ikisinin de kendi lehine oldukça iyi çalışmasını sağlamayı başardı. Yerel tokeni $HEC'i indirimli fiyatla ve son piyasa düşüşleri sırasında yatırım yönetimiyle sunarak hazinesi için 75.000.000 üretmeyi başardı. Bu fonlar artık çeşitli alt projelerin geliştirilmesinde kullanılıyor ve hazinenin büyük bir kısmı piyasa dinamiklerine bağlı olarak değişken paralar elde etmek için kullanılıyor. Hazinenin zamanla büyümesini sağlamaya yardımcı olur.

İkinci faktöre gelince, yani çeşitlilik. Hector Network, çeşitli alanlarda diğer projelerden çok daha fazla fırsat sunar. NFT, staking, stablecoin, De-Fi oyun, ödeme çözümleri ve eğitim olsun. Tüm bu alt projeler geliştirme aşamasındadır ve yakında kullanıcılar için yayınlanacaktır.

Atlantica, Benzersiz Koleksiyonlara Sahip Bir NFT Pazarı

NFT'ler popüler olduklarından beri son derece iyi performans gösterdiler. Son birkaç yıldır piyasada bu rekor kıran fiyatların bazılarına tanık olundu ve en değerli olanı 91 milyon dolara satıldı. Hector Network'ün Atlantica'sı ile işler daha ilginç hale gelmek üzere.

Atlantica uzayda devrim yapmak üzere. Ayrıca, erişilebilirliği artırmak ve süreci sorunsuz ve basit hale getirmek için zincirler arası işlemleri etkinleştirmeyi amaçlıyor. Atlantica'da çok çeşitli NFT'ler mevcut olacak ve hepsi kullanıcılarla değil, aynı zamanda yaratıcılarla da ilgili olacak. Atlantica, yetenekleri teşvik eden ve yaratıcıları en iyi çalışmalarını dünyaya sunmaya motive eden bir platform olmaya çalışıyor. Herkes için bir şeyler var!

Ayrıca Hector Network, NFT, Mythos Koleksiyonunu piyasaya sürecek. Onyx, Bronze, Silver, Gold ve Tyrian'dan her biri nadirlik düzeyine sahip 10.000 animasyonlu NFT olacak. Ve The Mythos Collection NFT'lerini basanlar da 4 haftada bir düzenlenen Fantom Piyangosu aracılığıyla ek ödüller kazanma şansına sahipler.

Oyun Severler İçin De-Fi Oyun

Blockchain tabanlı oyunlar, piyasaya sürülen en etkileyici oyunlardan bazıları ile son zamanlarda oyun alanını fırtına ile ele geçirdi. Ancak, hala birkaç boşluk kaldı ve Hector Network'ün doldurmayı planladığı şey bu. Topluluğa heyecan verici oyunlar sunarak De-Fi oyunlarını gerçek potansiyeline taşımayı amaçlıyor.

$HEC Tokeni  Hakkında Her Şey

$HEC tokeni, türünün ilk örneğidir ve kullanıcıların $HEC'i stake ettiği göz önüne alındığında, yeniden temellendirmelerin yanı sıra deflasyonist bir belirtecin doğasında bulunanları sunar. Deflasyonist token, arzın zamanla azaldığı bir tokendır. Deflasyon mekanizmasını kullanan Hector Network, yerel tokeninin uzun vadede canlı ve sürdürülebilir kalmasını sağlar.

Ayrıca, Hector Network yakında kullanıcıların $HEC tokenlerini indirimli bir fiyata almaları için OTC Promosyonu sunacak.

Kullanılan gelişmiş protokoller ve Hector Network'ün arkasındaki sistematik planlama göz önüne alındığında, hem proje hem de kullanıcılar için gelecek parlak görünüyor. Bu nedenle, henüz satın almamış olanlar için, bugün $HEC tokenlerini satın alın ve diğer alt projelere göz atın.

Hector Network ve ekosistem hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://hector.network/

Ayrıca, son gelişmeler ve sürümlerden haberdar olmak için tüm sosyal medya hesaplarında Hector Network'ü takip edin.

Telegram: https://t.me/Hector_Network

Twitter: https://twitter.com/Hector_Network

Reddit: https://www.reddit.com/r/hectordao/

YouTube: https://www.youtube.com/c/HectorDAO

Instagram: https://www.instagram.com/hector_network/

Medium: https://medium.com/@Hector_Network

Anlaşmazlık: https://discord.gg/hector

TikTok: https://www.tiktok.com/@hector_network

GitHub: https://github.com/Hector-Network

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ