Algorand, tanıtım malzemelerinde ilk PoS blok zinciri olduğunu iddia ediyor, ancak NXT baş geliştiricisi projesinin ilk olduğunu söylüyor.

Hem NXT Hem de Algorand’dan Gelen İddia Kafaları Karıştırıyor

Algorand, tanıtım malzemelerinde ilk PoS blok zinciri olduğunu iddia ediyor, ancak NXT baş geliştiricisi projesinin ilk olduğunu söylüyor.

Kirpto para Algorand (ALGO), tanıtım materyallerinde ilk proof of stake veya PoS, blockchain olduğunu iddia ediyor, ancak NXT baş geliştiricisi Lior Yaffe, projesinin ilk olduğunu iddia etti.

3 Haziran'daki bir tweet'te Yaffe, hatalı bir şekilde ilk PoS blok zinciri olduğunu iddia ederek Algorand’ı kripto para topluluğunu pazarlama amacıyla yanıltmakla suçladı.

Yaffe'nin sonraki bir tweet'te işaret ettiği gibi, Algorand iddiayı resmi web sitesinde ve tanıtım malzemelerinin çoğunda kullanıyor.

“Keşke bunun iyi niyetle bir hata olduğuna inanabilseydim, ama dürüst olmak gerekirse, bunun nasıl olabileceğini görmek zor. Bunun herhangi bir önceki iş için saygısızlık mı yoksa başarısız bir PR dublörlüğü olup olmadığından emin değilim. Bunu daha önce blockchain endüstrisindeki diğer ekiplerle gördüğümü biliyorum. ”

Söz konusu projenin iddiasını eleştirirken, Yaffe sağlam teknik temelleri olan “Algorand'ın kendi başına iyi bir proje olduğuna” inandığını itiraf etti. Ayrıca projenin kurucusu Silvio Micali'yi övdü ve blockchain endüstrisine katılması gibi ünlü bir kriptografı görmenin güzel olduğunu söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ