HER BARÇA TARAFTARININ BAR TOKEN ALMASI İÇİN 10 SEBEP

Her Barça Taraftarının Bar Token Alması İçin 10 Sebep

HER BARÇA TARAFTARININ BAR TOKEN ALMASI İÇİN 10 SEBEP

1. Nerede yaşarsanız yaşayın Barça’ya yakın olun

Stadyumda ya da 10.000 kilometre uzakta olmanız önemli değil – tutku aynı. $BAR Taraftar Tokenleri sizi sevdiğiniz kulübe yaklaştırır.

2.Sesinizi duyurun

Socios.com’daki birçok ankette oy vermek için $BAR Taraftar Tokenlerini kullanabileceksiniz, size – yani taraftara – kulüp kararlarını etkileme fırsatı verir.

3. Hemen oy verin

Hemen  ilk FC Barcelona oylamasında Camp Nou’daki soyunma odasına girecek taraftar tasarımlı bir sanat eseri seçmek için $BAR Fan Token kullanabileceksiniz.

4. Hayatın içinden ödüller

Oyuncularla buluştuğunuzu hayal edin, Camp Nou’da VIP misafir olarak maç izlediğinizi ve belki bir gün tapas için futbolculara eşlik ettiğinizi hayal edin…!

5. Dijital ödüller

Socios.com’daki Fan Token sahipleri hali hazırda futbolculardan kişisel mesajlar aldılar, Barça kahramanlarınızdan birinden doğrudan video mesajı almanın ne kadar havalı olduğunu hayal edin… Her zaman şaşırtıcı yeni dijital deneyimlerle karşımıza çıkacağız!

6. Havalı özellikler

Token Hunt, $CHZ (daha fazla $BAR satın almak için kullanabilirsiniz) ve bazen de $BAR avlamanızı sağlayan Artırılmış Gerçeklik (AR) özelliğimizdir.

7. Başka bir kulübe katıl – Socios United $SSU

Socios.com uygulamasını indirir indirmez tamamen ücretsiz Socios United ($SSU) Taraftar Token sahibi olacaksınız. Bu tokeni, Socios.com topluluğunun tüm üyeleri için sınavlara, oyunlara ve anketlere katılmak için kullanabilirsiniz.

8. Sohbet – çok yakında

Socios.com uygulamasında $BAR Taraftar Token sahipleri için Sohbet toplulukları kuracağız, böylece dünyanın dört bir yanından gerçek taraftarlara güvenli bir ortamda iletişim kurmanıza olanak sağlayacağız.

9. Oyunlar – çok yakında

Diğer $BAR sahiplerine karşı rekabet edebilmeniz için kulüplere özgü oyunlar ve quizler başlatacağız.

10. 1 numaralı Barca Taraftarı olun

Arkadaşlarınıza ve Barça taraftarlarına ülkenizdeki veya şehrinizdeki bir numaralı Barca Taraftarı olduğunuzu gösterebileceğinizi hayal edin! Yakında çıkacak olan Liderlik Sıralamasında tırmanırken Barça ile alakalı muhteşem ödüllere de erişeceksiniz.

#BARiscoming. Hazır olduğunuzdan emin olun.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ