TABOO, tüm katılımcıların tamamen kilitli bir likidite havuzuna sahip tamamen güvenli bir ekosisteme katılmalarına olanak tanıyan, mutlak sağlamlık güvenliğine sahip topluluk tarafından yürütülen bir projedir.

TABOO, tüm katılımcıların tamamen kilitli bir likidite havuzuna sahip tamamen güvenli bir ekosisteme katılmalarına olanak tanıyan, mutlak sağlamlık güvenliğine sahip topluluk tarafından yürütülen bir projedir.

Her satın alımın bir kısmını sadık sahiplerine hediye olarak veriyorlar. Her işlemde TABOO tokenlariniz yükselecek!

TABOO sahipleri, sahiplerinin 'TABOO, % 7 işlem vergisine sahip deflasyonist bir MEME coinidir. Yüzde 2, stoktan süresiz olarak yakılır, bu da doğadaki token miktarının hala azaldığını ve bu tokenın elde edilmesini zorlaştırarak token fiyatını yükselttiğini ima eder. Tüm sahiplerimize yüzde 5 tahsis edildi, bu da cüzdanınızdaki token sayısının sürekli arttığı anlamına geliyor!

Takım Tokenları bir DX müzayedesi ile güvence altına alınır ve likidite güvence altına alınarak yatırımcılarımıza tam bir güvenlik sağlanır.

TABOO'nun arkasındaki ekip

TABOOekibi, ilham veren ve en önemlisi memnun bir uzun vadeli sahip oluşturmak için NFT'leri kullanan bir eğlence ve yayıncılık blok zinciri platformu girişimidir!

Bunlar, dünyaca ünlü güzelliklerden size daha önce hiç görülmemiş benzersiz sansürsüz NFT materyali getiren deflasyonist bir meme coin’idir!

TABOO personeli, iyi bir kripto paranın temellerinin pazarlama olması gerektiğini anlıyor! Değerleri paylaşılan bir kalabalığa ihtiyaçları var ve bir grup olarak bu parayı 100 milyon dolarlık piyasa değerinin çok ötesine itecekleri konusunda hiçbir şüphe yok.

Yol haritası

2021 2. Çeyrek:

• Web Sitesini Başlatın

• Ön satış

• Airdrop'lar

• Tanıtım bülteni

CoinMarketCap listesi

2021 3. Çeyrek:

• En Üst Düzey CEX Listeleri

• Premium TABOO sahiplerine özel NFT içeriği dağıtın

• Banner reklam kampanyaları

• Büyüleyici model  pazarlaması

• Yalnızca yetişkinlere yönelik önde gelen çevrimiçi web siteleriyle görüşmelere başlayın

Tokenomik

TABU nasıl alınır

TABOO satın almak için önce bir miktar BNB'ye sahip olmanız ve bunu cüzdanınıza aktarmanız gerekir. TABOO daha sonra PancakeSwap aracılığıyla elde edilebilir.

CÜZDAN BNB GÖNDER

1. binance.com hesabınızda oturum açın. cüzdanı seçin ve "genel bakış" a tıklayın.

 2. Cüzdana genel bakışınızda, "Withdraw'a tıklayın.

 3. Para çekme menüsüne girdikten sonra, bnb'yi seçin, para çekme adresini girin (metamask'tan alınır), transfer ağı olarak binance smart chain'i seçin ve çekmek istediğiniz miktarı girin.

 4. Aktarım ağı olarak binance akıllı zinciri seçtikten sonra, bir açılır ekran görünecektir. "Anlıyorum" u seçin.

 5. Sonraki adımlar diğer para çekme işlemleriyle aynıdır. Sizi dönüştürme oranı, ücretler hakkında bilgilendirmek ve işlem ayrıntılarını bir kez daha gözden geçirmenize izin vermek için bir onay ekranı görünecektir.

6. Onaylandıktan sonra, para çekme işlemini onaylamak için doğrulama kodunuzu girmeniz istenecektir.

İşleminiz kısa süre içinde işleme alınacaktır. Para, para çekme onay e-postasını aldıktan sonra birkaç dakika içinde metamask cüzdan bakiyenizde (akıllı zincir altında) görünmelidir.

PANCAKESWAP ÜZERİNE TABU SATIN AL

1. www.taboo.community'ye erişim

 2. Pancakeswap'te Tabu satın alın

 Telegram'da TABOO'yakatılın

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ