Bir İngiliz Elektrik şirketi olan Dombey Electrics Co. (www.dombbit.com), hepsi bir arada kripto madenciliği makinesini piyasaya sürdü.

Her Türlü Kripto Para Birimi Madenciliği İçin Hepsi Bir Arada Güneş Enerjisiyle Çalışan Madenci

Bir İngiliz Elektrik şirketi olan Dombey Electrics Co. (www.dombbit.com), hepsi bir arada kripto madenciliği makinesini piyasaya sürdü. Dombey Electrics tarafından kısa süre önce piyasaya sürülen güneş enerjisiyle çalışan Dompre adlı kripto madencisi dahil.

Dombey Electrics – https://dombbit.com/ – güneş enerjisiyle çalışan kripto para madenciliği tarafından yapılan Dompre, piyasada yeni bir üründür. Mümkün olan en az miktarda güneş ışığı ile çalışır. İlk tam şarjdan sonra elektrik kullanırken 15 saat, az güneş kullanırken 18 saat çalışır. Ayrıca, en az miktarda güç tüketmek ve herhangi bir Windows sürümüyle çalışmak için en iyi MSI Afterburner kullanılarak oluşturulmuştur.

Daha az enerji kullanırken aynı anda BTC ve Ethereum madenciliği yapabilen bir makine türü olan Dompre (Dombey Previa), Ekim 2022'de tanıtıldı. İki güç kaynağına sahip olduğundan hem elektrik hem de güneş kullanılarak şarj edilebilir. Daha güçlü ve daha dayanıklı olan fotovoltaik hücrelerden yapılmıştır. Beş yıl garantiye dahildir. Dünyanın herhangi bir yerine göndermenin hiçbir maliyeti yoktur. Burada mallara göz atın. www.dombbit.com/products

Hem Bitcoin hem de Ethereum kripto para birimleri olmasına rağmen, geliştirmedeki hedefleri farklıydı. Güvenli ve merkezi olmayan bir değer depolama ve aktarma yöntemi sunmak için Bitcoin, merkezi olmayan bir dijital para olarak geliştirildi. Öte yandan Ethereum, merkezi olmayan uygulamalar (dApps) geliştirmek ve akıllı sözleşmeler yapmak için merkezi olmayan bir platform olarak geliştirildi.

Hem Ethereum hem de Bitcoin arasında birkaç fark vardır ve bunlardan biri işlevdir:. Daha önce belirtildiği gibi, Bitcoin'in ana işlevi dijital para işlevi görmekken, Ethereum merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesi için bir çerçeve görevi görür. İkincisi Blockchain Teknolojisi de bunlardan biri. Ethereum'un blok zinciri, her iki para biriminin de bu teknolojiyi kullanmasına rağmen Bitcoin'den daha uyarlanabilir ve daha karmaşık işlemlere ve hesaplamalara olanak tanır.

Dombey Elektrik A.Ş. Hakkında

Dombey Electrics Co., 2010 yılında bir grup elektrikçi ve profesyonel tarafından kuruldu ve şu anda lider bir elektrik çözümleri tedarikçisi konumunda. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen benzersiz elektrikli ürünler üretme yeteneklerinden büyük gurur duyuyorlar. Çeşitli teknolojik buluşlar, elektrikli cihazların daha az tehlikeli faaliyetler için kullanılmasını da mümkün kılmıştır.

Teslimatta sorun, kırılma, hasar ya da teslimat şirketlerinin makineye gereken özeni göstermemesi gibi durumlarda, ürünler anında iade ve değişim ile belirlenen süre içinde alıcıya iade edilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen iade koşullarıyla ilgili daha fazla ayrıntıyı buradan görüntüleyin www.dombbit.com/faqs/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ