Bitcoin değerinin yüzde 50'sini düşürdüğü için, hiç koini olmayanlar da BTC ile ilgileniyor.

Hiç Koini Olmayanlar da Şimdi Bitcoin (BTC) Satın Almak İstiyor İşte Sebebi

Bitcoin değerinin yüzde 50'sini düşürdüğü için, hiç koini olmayanlar da BTC ile ilgileniyor. Twitter kullanıcısı Hodlonaut, Ethereum’un Vitalik Buterin de dahil olmak üzere 2019 yılında çeşitli kripto kullanıcılarına karşı başlattığı yasal eylemler dizisinde, kendinden varsayılan Bitcoin yaratıcısı Craig Wright'ın ilk hedefi olduğu biliniyor.

Wright bile BSV topluluğunun Hodlonaut'un gerçek adını ve adresini belirlemesinde ona yardım etmesi için yardım istedi.

Son tweet'inde Hodlonaut meraklı bir gerçeği paylaştı. Hiç koin alamayan iki arkadaşı, şimdi Bitcoin'i nasıl satın alabileceklerini sormak için onunla iletişime geçti.

"Bitcoin kalmak için burada" diyor.

Hodlonaut, arkadaşlarının ilgisinin son küresel olaylardan kaynaklandığını söylüyor - borsa çökmesi ve Fed'in ekonomiyi desteklemek amacıyla 1,5 trilyon dolar verdiği son nakit baskısı gibi.

Norveç, COVID-19 Nedeniyle Yabancıları Reddetti

Koronavirüs ile ilgili durum gelişmeye devam ederken, Hodlonaut tweet'leri ve nişanlısı Norveç yolundayadı. Yetkili, Norveç'in İskandinav ülkelerinin dışından gelen yabancıları reddetmeye başladığını ve havaalanında insanların girmesine izin verilmemesi için yerel ordu birlikleri bulunduğunu yazıyor.

 Medya tarafından daha önce bildirildiği üzere Norveç, İskandinav ülkeleri dışındaki tüm gezginler için iki hafta boyunca sınırlarını kapatmıştı. Ayrıca, İskandinav bölgesi dışına seyahat etmekle geri dönen tüm Norveç vatandaşlarının 14 gün boyunca evde görüşmeleri gerekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ