Ekonomi, blockchain işlemleri için ölçeklenebilir ve akıllı bir yeniden katman altyapısıdır; Blockchain üzerine inşa edilen uygulamalar son kullanıcılar arasındaki sürtünmeyi azaltıyor.

Hindistan Blockchain İçin Bu Projeye Odaklandı

Biconomy, blockchain işlemleri için ölçeklenebilir ve akıllı bir yeniden katman altyapısıdır; Blockchain üzerine inşa edilen uygulamalar son kullanıcılar arasındaki sürtünmeyi azaltıyor.

Blockchain yeniden katmanı altyapı ağı ve işlem platformu olan Biconomy ekibi, Hindistan'dan Londra'daki Outlier Ventures Basecamp Hızlandırıcı programı için seçilen ilk proje olduğunu açıkladı.

Biconomy’in yeniden katman ağı, bir dizi SDK ve API’yi içeriyor; geliştiriciler için DApp geliştirme sürecini basitleştiren ve birçok blockchain karmaşıklığını soyutlayan; DApp'ler ve cüzdanlar için son kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştiriyor. Biconomy ekibi konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer veriyor:

“Bu, ara katman yazılımı çözümleri ve araçları oluşturma yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşıdır; geliştiricilerin sorunsuz ve kullanıcı dostu Web 3 uygulamaları geliştirmelerine yardımcı olur. Kitlelere blockchain getirmeye yardımcı olacak yenilikçi ürünler oluşturma fırsatı için onur duyuyoruz. Ortaklarımız, yatırımcılarımız ve topluluğumuzla birlikte; kripto benimsenmesini geliştirmeye yardımcı olacak yeni nesil web 3 araçlarını inşa etmeyi dört gözle bekliyoruz! ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ