Hindistan borsaları Pazartesi sabahı tahrip oldu. 150'den fazla hisse senedi açılışta dip fiyatlara düşerken 52 haftanın en düşük seviyelerini oluşturdu. Kripto pazarının da küresel salgının ortasında düşebileceği düşünülüyor.

Hindistan Finans Piyasaları Düşüyor – Bitcoin Nasıl Etkilenecek?.

Hindistan borsaları Pazartesi sabahı tahrip oldu. 150'den fazla hisse senedi açılışta dip fiyatlara düşerken  52 haftanın en düşük seviyelerini oluşturdu. Kripto pazarının da küresel salgının ortasında düşebileceği düşünülüyor.

Hindistan borsaları Pazartesi sabahı açıldı ve her şey sarsıldı. Sensex 2991 puan düşüşle 26.924 puan olurken, Nifty 824 puan düşüşle 7.903 puana geriledi.

Hindistan Borsaları Küresel Salgının Ortasında Çöktü

Önde gelen kripto para biriminin fiyatı, sadece tüm dünyadaki finansal piyasalardaki çöküşe uygun olarak tepki gösterdi ve desen devam ediyor gibi görünüyor. Toplam COVID 19 vakaları bu sabah Hindistan'da 415+ seviyesine ulaştı ve birçok eyalet kilit altına alındı. Küresel salgının Hindistan borsaları üzerindeki etkisi aşikardı.

Bitcoin, Finansal Piyasalarda Çökmeye Tepki Gösteriyor

 Bitcoin fiyatı, tüm dünyadaki finansal piyasalardaki çökmelere yanıt veriyor. COVID 19 yayılımı devam ederken, etki tüm dünyadaki finansal piyasalarda belirginleşmektedir. Yazım sırasında, bitcoin'in fiyatı 5,875 $ 'ın biraz üzerinde işlem görüyor. Önde gelen kripto para birimi için kısa vadeli tahmin hala oldukça düşüyor ve fiyatın 5.000 $ işaretinin altına düşmesi bekleniyor. Tüm dünyadaki hükümetler, koronavirüs pandemisinin finansal etkisiyle mücadele etmek için teşvik paketleri açıklıyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ