Hisse senedi fiyatlarındaki sivrilik

Kriptokrasi endüstrilerinde yer alan çok sayıda şirket, 2017 boyunca bitcoin ve diğer birçok kripto paranın muhteşem performanslarını izleyerek hisse fiyatında çarpıcı artışlar gördü. SEC Snub'dan sonra Vaneck, İlk Büyük Endekslerle Kripto Pazarlarına Tekrar Giriş Yapıyor. Bitcoin Grubu 2014 yılında kuruldu ve işe bir madencilik şirketi olarak başladı ancak 2016'da Blockchain Global Limited'e yeniden markalaşma yapıldıktan sonra faaliyetlerini genişletti.

Madenciliğe ek olarak, şirket şimdi blok zincirleri ve şifreleme sektörleri şirketlerine danışmanlık ve başlangıç kuluçka hizmetleri sunmaktadır. Geriye kalan 4,05 milyon $, Caboch Note'ta 550,00 AUD ve hisselerde 3,8 milyon AUD değerinde - Blockchain Global'in şirketteki% 40 hisseye sahip olduğunu gördü.

2014 yılında DigitalX, Avustralya'nın ilk Macro Energy'yi devralmasından sonra ilk kez listelenen bitcoin şirketi oldu, ancak 2016'da Macro Energy'nin orijinal kurucusu dolandırıcılık suçundan yargılandı ve o sırada hisse fiyatında önemli bir düşüş oldu. Ethereum'u mayınlayan Kanadalı bir şirket olan Hive Blockchain Technologies Ltd, bu yazı itibariyle yıldan yıla %4089'luk bir kazanç elde etti.

Anlaşmanın şirketin kriptopara maden kapasitesini İsveç'te ikiye katlaması bekleniyordu. Ekim ayının sonlarında, Essex merkezli şirket, On-line Plc'den Blockchain Plc'ye adını değiştireceğini açıkladıktan sonra hisse fiyatında% 394'lük bir artış gördü. 

Sizce isminde Blockchain in geçmesi neden bu kadar artışa sebep oldu?

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ