Günümüzde hız son derece önemli bir hal aldı.

Günümüzde hız son derece önemli bir hal aldı. Özellikle ödemeler sisteminde hızın önemi daha da öne çıktı. Böyle olunca da farklı ödeme çözümlerinin piyasada yer aldığını görüyoruz. Bağımsız cüzdanlar bu ödeme çözümleri içerisinde giderek gündeme gelmeye başladı.

Finans Teknoloji alanında yatırımları bulunan Hopi markası hızlı ödeme çözümleri kapsamında yeni ödeme yöntemi Hopipay’i tanıttı. Hopipay bağımsız bır dijital cüzdan ayrıca. Hopipay hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş imkanını kullanıcılara sunuyor.

Kullanıcılar Hopipay üzerinden sanal kart oluşturabilecek. Mastercard’ın geçerli olduğu her yerde de rahatlıkla alışveriş yapabilecek. Bu önemli gelişme ile ilgili olarak HOPİ CEO’SU Yalın Özcan şu ifadeleri kullanıyor.

‘’Hopi mobil sadakat ve alışveriş uygulaması olarak hayatımıza 7 yıl önce girmişti. Ülkemizde mobil ödeme imkanı sunan ilk uygulamalardan biri oldu. Pandemi kaynaklı hijyen önceliği nedeniyle alışverişin hızla dijitalleştiği bu dönemde temassız ve mobil ödeme sistemleri tüketiciler için büyük kolaylık sağladı. Salgın döneminde kullanıcılarımızın mobil ödeme çözümlerini kullanmaya daha istekli ve yatkın olduklarını gördük. Hopipay’ı geliştirdik. Hopipay ile Hopi kullanıcılarına harcarken kazandıran alışveriş fırsatı sunuyoruz. Özellikle son dönemin trendlerinden olan ‘’Akıllı alışveriş’’ yönelimine de katkı sunacağına inanıyorum.’’

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ