ABD’den aldığı FinCen lisansı ile Türkiye’den globale açılan ilk kripto para borsası olan Thodex, en çok rağbet gören coin’lerden biri olan Holochain’i listelemeye başladı.

Holochain (HOT) İşlemleri Artık Thodex’te!

ABD’den aldığı FinCen lisansı ile Türkiye’den globale açılan ilk kripto para borsası olan Thodex, en çok rağbet gören coin’lerden biri olan Holochain’i listelemeye başladı.

ABD’den lisans alarak global pazara açılan ilk yerli kripto para borsası Thodex, kullanıcılarından aldığı geri dönüşleri dinleyip global dünyadaki son teknolojileri araştırarak yenilikleri yatırımcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana borsayı daha da geliştirerek global pazara uygun hale getiren Thodex, tüm yeni özelliklerinin yanı sıra üyelerden gelen dönüşler doğrultusunda da birçok yeniliği bünyesine katıyor. Yapılan tüm yenilikler ve geliştirmeler çerçevesinde Thodex’te artık Holochain (HOT) de listeleniyor! Blockchain teknolojisinden daha hızlı performans gösterebilen dağıtık bir bilgi işlem ağı olan Holochain, Thodex’te hem TRY hem de USDT tahtalarında yer alıyor.

Holochain (HOT) yatırma ve çekme işlemleri 10.09.2020 Perşembe günü saat 17.00’den itibaren, alım satım işlemleri ise 11.09.2020 Cuma günü saat 17.00’den itibaren başlıyor.

Thodex hakkında

2017 yılında kurulan Thodex, kısa sürede Türkiye’nin en hızlı gelişen kripto para borsası haline gelmiştir. Türkiye’de ilk kez 5 farklı kripto paranın alım satımına aracılık edip sonrasında da bu sayıyı 20’nin üzerine çıkaran Thodex, bir başka ilke daha imza atarak Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’sini kurmuştur. Kullanıcıların güvenliği için 2FA ve mail onayı sistemi kullanan şirket, üyelerinin web sitesi üzerinden işlemlerini hızlıca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktadır. ABD’den aldığı Fincen MSB lisansı ile globalleşen Thodex artık tüm dünyada hizmet vermeye başlamıştır.

Faruk Fatih Özer hakkında

Faruk Fatih Özer, yazılım ve e-ticaret gibi çeşitli sektörlerde üst düzey yöneticilikler yaptıktan sonra 2017 yılında kripto para borsası Thodex’i kurmuş ve 2020 yılında markasını globale taşımıştır. Özer, 2017 yılından beri aktif olarak Thodex’in CEO’su olarak görev almaktadır. 2018 yılında Bitcoin ATM’si kurup Türkiye’de bir ilke imza atan Özer, sağlamış olduğu başarı ile sektörün öncüleri arasındaki yerini almıştır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ