Bu yazımızda sizlere Hooked Protocol (HOOK) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece HOOK Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Hooked Protocol (HOOK) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla HOOK Token

Bu yazımızda sizlere Hooked Protocol (HOOK) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece HOOK Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3'ün yeni dünyasına girmeleri için özel Öğren ve Kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlayarak, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor.

Quiz-to-Earn deneyimi ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme özelliklerine sahip ilk pilot ürünü Wild Cash, aylık 2 milyondan fazla aktif kullanıcıyla etkileyici bir büyüme elde etti.

Hooked Protocol, yalnızca ekosistem içi yardımcı program tokeni HGT (Hooked Gold Token) ile desteklenen yenilikçi bir tek token (HOOK) yönelimli yapıyı benimser.

HOOK, ekosistemin yönetişim tokenidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

  • Hooked ekosistemi için yönetim platformu tokeni
  • Topluluk etkinliklerinin ve özel NFT'lerin ayrıcalıkları için erişim tokeni
  • Belirli uygulama içi satın alımlar (oyun araçları, gizli kutular vb.) için kullanılan HOOK, toplam token arzını azaltmak için yakılacaktır.
  • Hooked Application Rollup Infrastructure için gelecekteki gaz tokeni
  • Platformun karlılığına bağlı staking ödülleri programı

Hooked Protocol, kitlesel kullanıcı benimsemesi ve web3 eğitimi ile topluluğu büyütmek için özel ürün deneyimi oluşturur ve bu arada web3'e geçiş yapan işletmeler için onboarding altyapısını entegre eder. Misyonu, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmaktır.

Meme Coin’ler: Şaka mı Yoksa Güvenilir Bir Yatırım Aracı mı?

Web3 topluluk ağ geçidi: çeşitli ilgi çekici teşvikler, kolay erişimli cüzdan ve merkezi olmayan kullanıcı kimliği ile oluşturulmuştur.

  • Oyunlaştırılmış öğrenme deneyimi: Sürükleyici (deneyime dayalı) öğrenme ve sorgulayıcı (meraka dayalı) öğrenme ile birleştirilmiş modern bir eğitim sistemi:
  • web3 kavramlarını vermek için oyunlaştırılmış öğrenme deneyimi
  • Kullanıcıların NFT ve GameFi gibi kripto sektörlerine katılmasını sağlayan Web3 öykünme deneyimi
  • Kısa videolar aracılığıyla eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde yenilikçi öğrenme deneyimi
  • Uygulama altyapısı: Daha fazla uygulamayı ve işletmeyi web3 ve Hooked ekosistemine dahil etmek için altyapı entegrasyonu.

Toplam HOOK arzı 500.000.000 adet olup piyasada 50 milyon adet HOOK bulunmaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ