Bu yazımızda sizlere Horizen (ZEN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Horizen (ZEN) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi ZEN Coin

Bu yazımızda sizlere Horizen (ZEN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Horizen (ZEN) Nedir?

Horizen, tamamen özelleştirilebilir merkezi olmayan uygulamalara olanak tanıyan Proof-of-Stake (PoS) yan zincir platformu ile bir Proof-of-Work (PoW) kripto para birimi oluşturmayı hedefliyor.

Sistemin çekirdeğinde Bitcoin benzeri bir blok zinciri var ve ek güvenlik için gecikmiş bir blok ceza algoritmasına sahip Equihash Proof of Work bulunuyor.

Yan zincir platformu, bir Proof-of-Stake fikir birliği mekanizması ve blockchain inşası, dağıtımı ve bakımının karmaşıklıklarını özetleyen sidechain yazılım geliştirme kitinde bulunan bir geliştirici araçları paketi ve bir Kullanıcı Arayüzü içerir.

Çapraz Zincir Aktarım Protokolü ("CCTP"), fikir birliği, programlama dili veya yan zincirlerdeki herhangi bir diğer tasarım ayrıntısından bağımsız olarak ayrıştırılmış bir yan zincir ağına izin verir.

Horizen coin (ZEN), ekosistemde stake etme ve gaz ücreti olarak kullanılır.

Horizen Coin ZEN tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ