Merkezi olmayan finans ilkeleri üzerine kurulmuş öncü bir içerik yaratıcısı projesi olan Montreal, Kanada / Hornhub, platformunun resmi beta sürümünü başlatmaya hazır.

Merkezi olmayan finans ilkeleri üzerine kurulmuş öncü bir içerik yaratıcısı projesi olan Montreal, Kanada / Hornhub, platformunun resmi beta sürümünü başlatmaya hazır. Proje, DeFi dünya alanında sürekli olarak vaatlerde bulunmadan, ancak gereğinden fazla teslim eden bir proje olarak kendisine bir isim yapıyor.

 Bir içerik oluşturma, hayran aboneliği hizmeti olan HHUB, önceki altı aylık titiz planlamanın yanı sıra, kendi alanlarında usta olan lazer odaklı, kendini adamış ve büyüyen bir ekip sayesinde, bir ay önce token lansmanından bu yana güçlenerek güçlendi. ilgili alanlar. Yetenek havuzu, tüm içerik oluşturmayı yöneten yayınlanmış bir yazar, oyunlarının en iyi grafik tasarımcıları ve web geliştiricileri, teknoloji ve veri uzmanları, profesyonel ve övülen bir moderatör grubu ve Valve'in son derece popüler oyunu için daha önce OPSkins web sitesini oluşturan bir tasarımcı içerir.

 Hornhub Tam Olarak Nedir?

Deneyimsiz olanlar için HHUB, içerik oluşturma ve kripto para birimi arasındaki boşluğu dolduran ve dünyadaki en devrimci hayran aboneliği olmayı hedefleyen bir projedir. Binance Akıllı Zincirine özgü sezgisel, sosyal medya tarzı bir platform kullanan proje, içerik oluşturucuların ('Yetenekler' olarak bilinir) kendi merkezlerini özerk bir şekilde oluşturup çalıştırmalarına ve doğrudan bağlantı kurmalarına izin vermek için yakında çıkacak olan abonelik tabanlı web sitesini kullanacaklar.

 Proje, şirketin temelini oluşturmak için birbirine bağlanan birkaç yardımcı programı içeriyor. İlk olarak, abonelik tabanlı bir platform var; bu, Fiat'ın rampa yükseltmesi nedeniyle müşterilerin kullanması için sıfır DeFi bilgisi gerektiriyor. Arka uçta, site doğrudan ikinci yardımcı programa – $HHUB kripto para birimi tokenine  bağlıdır. Hayranlar, basit kredi veya banka kartı ödemelerini kullanabilir ve ardından sitede kredi olarak kullanılmak üzere dağıtmadan önce tokeni perde arkasından satın alabilir. Tüm işlemlerde, daha sonra likiditeye yardımcı olmak, fon pazarlaması yapmak, hayırsever bağışları sağlamak ve projeyi büyütmek için kullanılan bir vergi ücreti alınır. Üçüncü bağlantılı yardımcı program, NFT'lerin hayranlar tarafından satın alınabileceği, satılabileceği ve ticaretinin yapılabileceği ve tüm bunları basit bir düğme tıklamasıyla basan sanatçılar için kalıcı olarak telif hakkı kazanabileceği yaklaşmakta olanHornHub Marketplace'dir.

 Proje, lansmanından bu yana büyük bir başarı elde etti ve altı hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32 milyon USD'ye ve 2400'ün üzerinde uzun vadeli proje sahibine ulaştı. Ayrıca, övülen DEXTools'ta ilk 3'e girmeyi ve aranan dijital para listeleme siteleri CoinMarketCap ve Coin Gecko'da yer almayı başardı. Bununla birlikte, ekibin şimdiye kadar yorulmadan üzerinde çalıştığı her şey, Aralık ayında başlayacak olan bir sonraki kritik aşamaya doğru ilerliyor ve hazırlık aşamasında, HornHub tüm durakları çıkardı. Peki, neler oluyor?

 Proje, beta test platformunu başlatmak üzere ve onu desteklemek için pazarlamaya iki yüz bin dolar harcıyor. Büyük miktar iki ayrı, yoğun pazarlama kampanyasına bölünecek, bunlardan ilki yukarıda bahsedilen ve uzun zamandır beklenen platform beta lansmanının tanıtımına yardımcı olacak. Birkaç yetenek hazırlanmış ve platformu denemeye hazır ve karşı taraf hayran tarafını test etmek için HornHub topluluğunun değerli üyelerini seçmek için titiz bir seçim süreci gerçekleşecek. Yol boyunca, beta sürümünün nasıl ilerlediğini görebilmeleri için yatırımcılara paha biçilmez veriler sunulacak ve tüm (varsa) ekip tarafından derhal düzeltildiğinden emin olmak için herhangi bir hata veya sorun listesi derlenecektir.

 İlk 100.000 dolar, yeni gözlerin heyecan verici projeyi keşfedebilmesi için Hornhub hakkında kripto alanına ve ötesine haber vermek için dinamik pazarlamayı yönlendiren öncüyü oluşturacak. Bu, kitlesel sosyal medya promosyonlarını ve etkileyici işbirliklerini, büyük kripto haber kuruluşlarında basın bültenlerini, ev dışı reklamcılığı ve yüksek hacimli sitelerde önemli internet pazarlamacılığını ve diğer birçok yolu içerecek. Telegram topluluğu, daha fazla moderatör getirerek yeni yatırımcıların akınına hazır hale geldi .Hepsi daha ilk günden beri topluluk üyeleriydi, bu nedenle proje hakkında geniş bir bilgi birikimine sahipler.

 İkinci 100.000 dolar, çok kısa bir süre sonra takip edilecek olan platformun son lansmanı için zamanında beta testinin ötesine geçecek! Etkinlik çok büyük olacak, ekibin elde etmek için günün her saatinde çalıştığı her şeyin bir doruk noktası olacak ve bunu desteklemek için büyük bir pazarlama baskısına sahip olacak ve proje başkanlarının platform bitene kadar gizli tuttuğu birçok sürpriz olacak.

 Beta sürümünün ve ardından platformun son sürümünün yayınlanması önemli kilometre taşları olsa da, bunlar aynı zamanda titizlikle planlanmış ve şimdiye kadar yapılmış geniş bir yol haritasının bir parçası olan basit adımlardır. , ekip tarafından bağlı kalınmıştır. Hornhub'ın büyük hedefleri olduğu kadar yetenek havuzu ve bunları başaracak kaynakları da var. Gerçekten de, ekip mevcut yörüngesinde devam ederse ve beta testi bir başarıysa tüm işaretler bunu gösteriyor . Hornhub'ın dünyadaki en büyük ve en popüler içerik oluşturma platformu olma hedefine ulaşamaması için hiçbir neden yok. Dünya, kripto para biriminin gücüyle yönlendiriliyor.

Hornhub hakkında daha fazla bilgi için Hornhub.financeadresini ziyaret edin.

Medya bağlantısı :

İlgili Kişi : Stuart Meczes

Firma Adı : HornHub

E-posta: [email protected]

Şehir : Montreal

Ülke : Kanada

Web sitesi: https://www.hornhub.finance/

Kaynak : Hornhub Finans

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ