JPG'ler, PNG'ler, SVG'ler ve daha fazlası için en sevdiğiniz sanatlar için Cardano ağı üzerine kurulmuş Hoskinsea NFT pazar yeri!

JPG'ler, PNG'ler, SVG'ler ve daha fazlası için en sevdiğiniz sanatlar için Cardano ağı üzerine kurulmuş Hoskinsea NFT pazar yeri! Banka hesabı olmayanlar için finansal altyapı sağlama misyonuna sahip bir kripto para birimi olan Cardano blok zincirine dayanmaktan gurur duyuyoruz. HSK tokenlerini satın almak ve Hoskinsea pazaryeri projesinin erken token sahipleri olmak isteyen erken katılımcılara Token özel satışımızı duyurduk. Devam eden HSK özel satışına katılanlar, yerel tokenimizin şanslı sahipleri arasında olacak.

 Başarılı projenin dağıtım telif ücretlerinin bir kısmı, HSK tokenlerini stake eden kullanıcılara ödenir. HSK tokeni ayrıca CEX/DEX'lerde işlem görecek ve kapsamlı token dağıtımı ve kullanıcı katılımı sağlayacak. Topluluk ayrıca ekstra ödemeler için HSK tokenlerini de stake edebilir. Hoskinsea ayrıca içerik üreticilerinin, platform kullanıcıları arasında eşit olarak dağıtılan sınırlı sayıda NFT'ler ve fragmanlar aracılığıyla projelerinin reklamını yapmasına izin verecek.

 HSK Token Sahiplerinin Faydaları / Yardımcı Programlar

NFT Satın Alma - HSK token sahipleri, HSK tokenlerini kullanarak Hoskinsea pazarından NFT'leri, koleksiyonları ve dijital varlıkları indirimli fiyattan satın alabilirler.

İşlem Ücretlerinin Ödenmesi - NFT basımından kaynaklanan ücretler, işlemi token sahipleri için hızlı bir süreç haline getiren HSK tokeni kullanılarak ödenebilir

Token Staking/Verim Çiftçiliği : HSK token sahipleri, ödüllerde daha fazla token kazanmak için tokenlerini stake platformumuzda stake etmeyi seçebilirler.

Yönetim ve Oylama : HSK token sahipleri, Ekosistemimizi etkileyen konularda karar verme sürecinin bir parçası haline getirilecektir. Bu nedenle, yalnızca tokenimizin sahiplerine ekosistemimizi etkileyecek gerekli karar verme sürecine oy verme hakkı verilecektir.

Verebileceğiniz oyların derecesinin ve söz konusu oylama sürecine katılımın, sahip olduğunuz token miktarına bağlı olacağını belirtmek önemlidir.

NFT Farming : Kullanıcılar, NFT staking platformumuzda NFT'leri stake edebilecek ve diğer NFT platformlarında takas edilebilecek sınırlı,nadir NFT'lerde ödüller kazanabilecekler.

İşlem Ücretlerinin Yeniden Dağıtımı : HSK tokeninin en iyi sahipleri, HSK tokenini kullanarak platformumuzda gerçekleştirilen tüm işlemlerden elde edilen sabit bir kâr yüzdesi kazanarak platformumuzdan da faydalanacaktır.

HOSKINSEA NFT Marketplace'in Özellikleri

Nitelikler/nitelikler ile piyasada NFT'lerin basımı

Genel ve Özel listeler

Farklı Cardano Yerel Tokenlerinde Listeleme/Satış

CEX ve DEX Pay Entegrasyonu

Nadirlik Endeksi ve Özellik Sıralaması

NFT'lerin 3D Görüntüleyicisi

Ultra Hızlı ve Ucuz Para Basma Süreci

Düşük İşlem Maliyeti

 NFT'lerin Önbelleğe Alınmasıyla Hızlı UI ve UX

HSK Token Özel Satışı

1 ADA = 100 HSK Tokeni

Minimum Satın Alma: 200 ADA

Maksimum Satın Alma: 20000 ADA

Erken katılımcılar HSK token özel satışından satın alabilir ve HSK tokenlerinin erken sahipleri olabilir .https://sale.hoskinsea.io/

Bu yenilikçi ve benzersiz platformun hedefleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Web sitesi | Orta | Twitter | Telegram| Kaynaklar

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ