Exodus 5G Hub, sahiplerinin bir Bitcoin (BTC) node çalıştırmasına ve bir kasada kripto para birimlerini yönetmesine izin veriyor.

HTC, Bitcoin (BTC) Node Desteği ve Brave Tarayıcı ile 5G Yönlendiriciyi Sunuyor

Exodus 5G Hub, sahiplerinin bir Bitcoin (BTC) node çalıştırmasına ve bir kasada kripto para birimlerini yönetmesine izin veriyor.

HTC, Exodus 5G Hub adlı tam bir Bitcoin node’u çalıştırmaya izin veren "dünyanın en güvenli" yönlendiricisini tanıttı. Geçen yıl piyasaya sürülen modelin kripto odaklı bir versiyonu bu.

Gizlilik Odaklı Bir Yönlendirici

Yeni yönlendiricinin teknik özellikleri aynı kalıyor - Snapdragon 855 çipiyle Android 9'da çalışıyor. Yaklaşık 20 cihaza bağlanmak için fazlasıyla yeterli olan yaklaşık 2,63 Gbps maksimum indirme hızı sunuyor.

Exodus 5G Hub, yüksek düzeyde gizlilik sağlamak için VPN ve kripto odaklı Brave tarayıcı gibi hizmetlere güveniyor.

Bununla birlikte, HTC'nin yeni ürünü hakkında en ilgi çekici şey, doğrudan bir Bitcoin node’u çalıştırma yeteneğidir. Ayrıca, kullanıcıları Binance Coin (BTC) ve Stellar (XLR) dahil olmak üzere birden fazla tokenı destekleyen Zion Vault cüzdanının yardımıyla kripto para birimi varlıklarını yönetebilecekler.

Blockchain telefonları

Yönlendirici, blockchain odaklı akıllı telefonlar içeren Exodus hattına bir ek olarak sunuluyor. HTC, Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi'nde Exodus 1 modelini tanıttı.

Kasım ayında, daha önce piyasaya sürülen cihazın sadece 244 $ karşılığında daha ucuz bir sürümü olan Exodus 1'in akıllı telefonunu da piyasaya sürdü.

 Kısa süre önce açıklanan Exodus 5G Hub yönlendiricisinin fiyatı henüz bilinmiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ