Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Huobi, Blockchain Servis Ağı (BSN) üyesi oldu. BSN, Çin Devlet Bilgi Merkezi tarafından başlatılan bir ittifak durumunda.

Huobi Blockchain Network Alliance

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Huobi, Blockchain Servis Ağı (BSN) üyesi oldu. BSN, Çin Devlet Bilgi Merkezi tarafından başlatılan bir ittifak durumunda.

Kripto Para Borsası Huobi Çin devlet destekli blockchain ittifakına katılan en son şirket oldu. Çin'in blok zinciri ittifakı, UnionPay, devlet destekli telekom şirketi China Mobile ve China Telecom, Çin bankası Bank International ve Tencent destekli WeBank gibi dev şirketleri de içeriyor.

BSN Blockchain Eğitimi İçin Çalışacak

Resmi açıklamaya göre, Blockchain Hizmetler Ağı ittifakı, farklı blockchain ağlarını, bölgelerini ve kurumlarını birbirine bağlayan bir blockchain altyapı hizmetleri platformu sağlamayı amaçlamakta. Açıklamada ittifakın, dağıtım, işletme ve bakım ve denetim maliyetlerini düşüreceği belirtildi.

Huobi borsası, Hong Kong, Hainan, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Kore'de ofisleri bulunan Singapur merkezli bir borsa.

BSN, Blockchain Teknolojisinin Hızlı Uygulanmasını Kolaylaştırabilir.

Devlet Bilgi Merkezi müdürü, Blockchain Servis Ağı'nın blockchain teknolojisinin hızlı bir şekilde tanıtımını ve uygulanmasını kolaylaştırabileceğini söyledi. Xinhua News tarafından yayınlanan bir habere göre, China Mobile ve UnionPay tarafından geliştirilen platform başarıyla dağıtıldı.

Mali Denetleme Makamından Yang Chen, şirketlerin projelerini test etmelerini sınırlamadan finans teknolojisi inovasyonu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmak için Hainan eyaletine yönelik bir “yasal koruma alanı” oluşturulacağını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ