Devrim niteliğindeki Yapay Zeka ticaret ve portföy yönetim şirketi Tafabot, kripto meraklılarına otomatik ticaret sağlamak için Çin'in önde gelen Kripto değişim şirketi Huobi ile ortaklık kurdu.

HUOBI, TAFABOT İLE ORTAKLIĞINI DUYURDU

Devrim niteliğindeki Yapay Zeka ticaret ve portföy yönetim şirketi Tafabot, kripto meraklılarına otomatik ticaret sağlamak için Çin'in önde gelen Kripto değişim şirketi Huobi ile ortaklık kurdu.

2020'deki COVID19 karantinası sırasında bir fikir olarak başlayan şey, bugün kripto endüstrisindeki lider çözümlerden biridir. Yaklaşık 2 yıldır beta aşamasında olan Tafabot, nihayet 12 Eylül 2022'de iOS ve Google App Store'larda canlı yayına geçti.

Otomatik saklama dışı ticaret botunun operasyonel merkezi Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'ndedir. Milyonlarca kripto uzmanına, acemiye ve meraklıya hizmet vermek için sınır ötesi hizmet sunan Tafabot, vadeli işlemler, spot ve arbitraj piyasaları için etkinleştirilen dünyanın öncü bot sistemidir. kombine Hem Huobi hem de Tafabot, ortaklıklarını dünyanın dört bir yanındaki topluluklar arasında kripto ve blockchain bilgisinin kolayca benimsenmesini geliştirmeye yönelik stratejik bir adım olarak görüyor.

Tafabot'un kurucu ortakları Samuel Benedict ve Dr. OVO (Otubo Victor), “Özellikle şimdilik birincil sloganımız mükemmellik ve hız. Sadece 50 gün içinde canlı yayına geçtiğimizde, sektördeki en büyük oyunculardan biriyle stratejik bir ortaklığa imza attığımız için mutluyuz. Yaptığımız şeyin gerçekten gözle görülür bir etkiye sahip olması bizim için güven verici."

Tafabot'un CTO'su Samuel Benedict, ortaklığın herkes için hızlı kapsayıcılığı ve ekonomik fırsatları ortaya çıkarma yeteneğine olan güvenini dile getirdi. "Orada var olan geleneksel ticaret yöntemlerini beğenmedik. İnsanlar sadece ticaret yapmak için bütün gün sürekli ekran başında olmak zorundaydı. Tabii ki, bu, pek çok ilgili kişiyi kriptoya gerçekten el koymaktan caydırdı. Ve evet, bizden önce gelen başka botlar da var ama tıpkı borsalar gibi onların süreçleri de karmaşık ve herhangi bir basitlik getirmiyor. Bu, hem yeni başlayanların hem de profesyonellerin keyfini çıkarabileceği, kullanımı kolay, güvenilir bir yazılım oluşturmak için bize ilham veren şeyin bir parçasıydı. 2 yıl arka planda çalıştık ve Tafabot'un gücü anlaşılınca herkesin faydalanması için açtık.”

Kurucu ortaklar, ortaklığı daha ayrıntılı açıklarken, diğer şeylerin yanı sıra, şu anda daha fazla ortaklık görüşmesinin sürdüğünü ve önümüzdeki aylarda duyurulacağını belirttiler. “Şu anda sektördeki tüm büyük borsalarla uyumluyuz, ancak bu ortaklık daha fazlasını sunuyor. Kullanıcılarımız, ticaret ücretlerinde indirim ve çok daha fazlasını içeren özel avantajlar için Houbi tarafından kolayca tanımlanır. Benzer ortaklıklar için bağlı olduğumuz diğer bazı borsalarla görüşme halindeyiz ve 2023 daha fazla duyuru için büyük bir yıl olacak.” diye ekledi Benefit ve Victor.

Dünyanın en saygın borsalarından 30'u zaten Tafabot algoritmasına bağlıyken, ekip bunun kriptodaki bir sonraki büyük şeylerden biri olduğuna inanıyor. Tafabot, 5 saniyeye varan bot hızıyla bugün dünyanın en hızlı otomatik işlem aracını sağlar. Ayrıca, yükseliş, düşüş ve yatay piyasa koşullarında optimum performans için geliştirilen bot seçenekleriyle en çeşitli bot sistemlerinden biridir.

Kullanıcıların kripto ticareti dünyasına dalmak isteyen yeni başlayanlar veya profesyonel tüccarlar olması fark etmez, Tafabot'un otomatik sistemleri her seviyede ihtiyaç duydukları her aracı sağlar. Sermaye ve ticari kazançlar her zaman kendilerinde, kullanıcının takasında olduğundan ve asla Tafabot'ta olmadığından, kullanıcının fonlarının güvenliği de endişe edilecek bir şey daha azdır. Bu şekilde kullanıcılar, ihtiyaç duydukları tüm kontrole her gün ve her zaman sahip olurlar.

Tafabot tarafından sunulan bot hizmetlerinden bazıları şunlardır:

1. Martingale Botları: Hem Spot hem de Vadeli İşlem Piyasalarında kullanılabilir. Martingale botları, kullanıcıların dinamik pazar koşullarından yararlanmalarını sağlamak için birden fazla giriş oluşturmasına olanak tanır.

2. DCA Botları: Dolar-Maliyet-Ortalama botu, pozisyonları için daha iyi bir ortalama fiyat elde etmek ve aynı zamanda riskleri büyük ölçüde azaltmak için kullanıcıların yatırımlarını daha küçük parçalara ayırmasına ve varlıkları zaman içinde çeşitli noktalarda ve farklı fiyatlarla satın almasına yardımcı olur. volatilite vakası. Spot ve Vadeli İşlemler ticareti için kullanılabilir.
3. Özel Bot: Bu, kullanıcıların Tafa ekosisteminde kendi zekalarını oluşturmalarına olanak tanır. Özel botlarla, kendi oluşturdukları bot(lar)ını TradingView göstergelerine bağlayabilir ve yine de tüm alım satımlarını otomatik hale getirebilirler.
4. Grid Botlar: Tafabot Grid Trading, bir fiyat aralığında işlem yaparak piyasanın iniş ve çıkışlarından kar elde eder ve piyasa bu aralıkta olduğu sürece emirleri yerine getirmeye ve kar almaya devam eder. Spot ve vadeli işlemlerde mevcuttur.
5. SIB Bot: Akıllı yatırım Botu, kullanıcının ortalama giriş fiyatı piyasanın mevcut fiyatını taklit edecek şekilde günlük olarak varlık satın alarak uzun vadeli portföy oluşturmak için ekstra özelliklere sahip, yalnızca spot piyasa için uzmanlaşmış bir DCA botudur.
6. Tahkime Bot: Yıllık %15 ila %40 kazanç kapasitesi ile Tafa arbitraj botu, spot ve vadeli piyasa arasındaki piyasa değişikliklerinden (fiyat boşlukları ve fonlama ücretleri) yararlanan piyasadan bağımsız bir stratejidir. Bu, ilgili riskin son derece düşük olduğu, piyasadan bağımsız bir stratejidir.
7. Mirror Trading Bot: Bu zeka ile kullanıcılar, başarılı tüccarları Tafabot'a kopyalayabilir ve günlük kazanmak için çabalarından ve yapılandırmalarından yararlanabilir.
8. Kripto Sinyal Botları: Kullanıcıların, favori sinyal sağlayıcılarından alınan sinyalleri 7/24 otomatik olarak alıp satmalarına olanak tanır. Ayrıca, Sinyal Sağlayıcıların Tafabot ile hesap oluşturmasına ve onay süreçlerinden geçmesine izin verilir.

Acemi ve ileri düzey yatırımcıların spot, vadeli işlemler ve arbitraj ticareti için tüm büyük borsalarda botlar kurmasına olanak sağlamanın yanı sıra, Tafabot ayrıca aşağıdaki gibi özellikleri barındıracak şekilde oluşturuldu:

Cüzdanlar: Tafa ekosisteminde eşler arası gönderirken sıfır işlem ücreti ile kullanımı ücretsiz bir USDT cüzdanı. Bu, aktif bir lisansa sahip tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
Game Predict & Win: Kullanıcıların bitcoin fiyatını zaman dilimleri içinde tahmin etmelerini ve büyük kazanmalarını sağlar.
Ortaklık Programı: Arkadaşlarınızı Tafa'ya yönlendirin ve lisans ücretlerinde %30'a varan doğrudan ve dolaylı yönlendirme bonusu ve 15 nesile kadar alt sıralardan sınırsız ticaret ücreti kazanın.
Tafabot Hakkında

Tafabot, 30 yılı aşkın birleşik Finans, Yatırım ve Ticaret deneyimini kripto alanına getiriyor. Platform şeffaf, güvenli ve anlaşılması kolay olarak tasvir edilmiştir. Bu marifetle, yakın dostları ve aileyi hatta uzman zannedilen yabancıları bile kovalayıp kendi adına ticaret yapma devri artık geride kalabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ