Bu yazımızda sizlere Huobi Token (HT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Huobi Token (HT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para HT Token

Bu yazımızda sizlere Huobi Token (HT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Huobi Token (HT) Nedir? 

Huobi kripto para borsası, daha büyük rakibi Binance'in izinden giderek kısa süre önce kendi tokenini yarattı. Dünya çapında ilk üç kripto para borsasından biri olarak (Temmuz 2018) bu borsa için çok mantıklı olabilir.

Tokenın değeri, borsanın performansına değil, aynı zamanda kripto para arzı ve Huobi ekosistemindeki iç faktörler gibi diğer faktörlere de bağlıdır. Şimdiye kadar başarılı oldu, ancak uzun vadeli iyi bir yatırım yapacak mı?

HT'nin değerinin büyük ölçüde ticaret hacimleriyle büyümeye devam eden borsanın kârına bağlı olduğunu düşündüğünüzde, kripto para birimleri yükselse de düşse de iyi bir yatırım gibi görünüyor.

Borsalar, herhangi bir koinin başarısı veya başarısızlığı ile pek ilgilenmeyen bir alandır. Kripto para birimleri işlem gören bir varlık olarak kaldığı sürece (ve ortadan kaybolacaklarına inanmıyorum), kripto para birimi borsaları kar görmeye devam edecek.

Huobi Düşük Ticaret Ücretleri

Huobi, ücretler söz konusu olduğunda Binance'den farklı bir plan izliyor. Binance'de, BNB tokenlerine sahip olur olmaz işlem ücreti indirimlerine hak kazanırsınız. Huobi, beş kademeli abonelik ve her kademe daha düşük işlem ücretleri sunan bir abonelik modeli öneriyor.

Şu anda Huobi'nin% 0,2'lik bir ücreti varken, BNB sahipleri için Binance ücreti% 0,1'dir. Bununla birlikte, aylık 12.000 HT abonelikle, beşinci aboneliğe hak kazanırsınız, bu da size Binance ücretiyle eşleşen% 0,1'lik indirimli bir işlem ücreti hakkı verir.

Ticaret için Huobi VIP Seviyeleri

Başlangıçta Binance daha iyi bir ücret yapısına sahip gibi görünebilir, ancak Binance teklifi geçicidir ve beşinci yılda artık ücret indirimi yoktur ve Binance ücretleri Huobi'dekilerle eşleşir.

12.000 HT'nin işlem ücretlerinde% 50'lik bir indirim için ödenmesi gereken çok şey olduğunu iddia etseniz de, küçük yatırımcılardan söz ediyorsanız haklısınız, Huobi'nin hizmetini daha çok kurumsal yatırımcı için hedeflediğini unutmamalısınız. Bu büyük yatırımcılar için işlem ücretlerinde %0,1'lik bir tasarruf, ayda binlerce dolara eşdeğer olabilir.

Huobi Token için Potansiyel Büyüme

Yukarıda bahsedilen iki kullanım durumu, yatırımcılara HT tokenını satın almaları ve tutmaları için iyi bir neden verecek ve token için kendi başlarına iyi bir artı potansiyel sağlamalıdır. Yine de herhangi bir varlıkta olduğu gibi, fiyat nihai olarak arz ve talep tarafından belirlenecektir. Huobi Token gibi bir varlığa bakıldığında, talebin üç ana faktörü şöyle olacaktır:

Yükselen bir pazar, HADAX'ta listelenecek rekabeti artıracağından, airdrop ödül programına da yardımcı olacaktır. Bu artan rekabet, seçmenlere daha fazla ödül verilmesine yol açacak ve bu da daha fazla insanı, projelere oy verebilmeleri ve ücretsiz token alabilmeleri için HT satın almaya teşvik edecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ