Huobi, 8. yıl dönümünü kutlamak için uzaya bir şanslı kazanan gönderiyor.

 Huobi, 8. yıl dönümünü kutlamak için uzaya bir şanslı kazanan gönderiyor. Borsa ayrıca, son aylarda büyük büyüme ve çeşitlenmenin ortasında çeşitli eşantiyonlar, promosyonlar ve etkinlikler düzenleyecek.

Huobi, sekizinci yıl dönümünü kutlarken şanslı bir kazananı uzaya götürüyor. Borsa aynı zamanda Çin'deki anavatanından ayrılmasına rağmen büyük bir büyüme ve genişleme gördüğü bir zamanda bu ay bir dizi etkinlik, promosyon ve eşantiyon düzenleyecek.

Huobi, dünyanın en büyük ve en ünlü kripto para borsalarından biridir. Geçtiğimiz gün, 5,6 milyar dolar ile spot ticaret piyasasında altıncı en yüksek işlem hacmini kaydetti. 7,7 milyar dolarla türev işlem platformu da dünyada altıncı sırada yer aldı.

Borsanın ana şirketi Huobi Group, bir basın açıklamasında, 8. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak bu büyümeyi kutlayacak. Dünyanın dört bir yanındaki başkentlerde bir dizi etkinlik ve girişim düzenleyerek milyonlarca dolar ödül verecek. En büyük ödül, bir şanslı kazanan için bir uzay bileti olacak.

Bu yılki kutlama "sonsuzluk" teması etrafında toplanacak. Bu tema “blok zinciri endüstrisinin sunduğu zaman, hayal gücü ve olasılıklardaki sınırsızlığı yansıtıyor. Tema aynı zamanda inovasyonu, dinamizmi ve kripto para birimlerinin ve blok zinciri endüstrisinin arkasındaki hızlı teknik gelişmeleri de kapsıyor.”

Şanslı kazananın hangi uzay ajansını kullanacağı da dahil olmak üzere uzay yolculuğuna ilişkin ayrıntılar henüz açıklanmadı. Özel bir firma aracılığıyla olabilir. Hatta Elon Musk'ın SpaceX'inde bile olabilir. Musk, kendisi de büyük bir kripto para hayranı ve birkaç aydır büyük bir DOGE boğası.

Huobi Group Küresel Strateji Direktörü Jeff Mei Şunları Söyledi

Bu yarışmayla iletmeye çalıştığımız mesaj, uzay kavramının herkese açık olduğudur ve bu, kripto para birimlerinin ve Huobi platformunun açıklığını yansıtmaktadır.

Geçen yıl, kripto para birimi endüstrisinde büyük bir büyüme ile işaretlendi. Ancak Huobi için Çin'deki yasak, Asya ülkesindeki en popüler platformlardan biri olduğu için önemli bir hit oldu. Çin bir ay önce Bitcoin yasağını yinelediğinde Huobi kapatmak zorunda kaldı. Eylül ayında, 31 Aralık'ta Anakara Çin'deki yeni kullanıcılar için hesap kaydını durduracağını duyurdu.

Çin Bitcoin'i Yine Yasakladı

 Ama işte bu yüzden çok ciddiye almamalısınız.Bu darbeye rağmen büyümeye devam etti. Huobi Group'un kurucu ortağı Dun Ju'ya göre, borsanın çalışan sayısı Ocak ayında 2.300'den bu yıl 3.000'e çıkacak.

İleriye dönük olarak, yenilikçi ürünler ve yerelleştirilmiş hizmetler sunmak için küresel ayak izimizi genişletmeye devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi, yerel yasa ve yönetmeliklere sıkı bir şekilde uyarak kullanıcılarımızın varlıklarını güvende ve emniyette tutma taahhüdünü sürdürüyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ