Çinli borsa Huobi yarım milyar XRP'yi değiştirirken, fintech devi Ripple emanet için 900 milyon XRP'yi iade etti ve Huobi'ye günlük XRP göndermeye devam ediyor

Huobi ve Ripple’dan Devasa XRP  Hareketleri - Neler Oluyor?

Çinli borsa Huobi yarım milyar XRP'yi değiştirirken, fintech devi Ripple emanet için 900 milyon XRP'yi iade etti ve Huobi'ye günlük XRP göndermeye devam ediyor

DLT veri izleme hizmeti Whale Alert, Çinli kripto devi Huobi'nin yarım milyar XRP aktardığını tweetledi.

Bu arada, doğrudan kripto parayla ilişkili şirket olan Ripple, oradan serbest bıraktıktan sonra neredeyse bir milyar XRP'yi emanete geri kilitledi.

Huobi'den 515 milyon XRP hareket halinde

Whale Alert, en büyük Çinli kripto tüccarı tarafından yaklaşık 530 milyon doların kaydırıldığı iki transferin ayrıntılarını yayınladı.

490 milyon XRP, Huobi tarafından cüzdanları arasında taşındı. Bundan önce platform, Binance borsasına 25 milyon XRP gönderdi.

Fiat para birimindeki her iki işlemin toplam değeri 528.911.442 $'dır.

Ripple'dan Huobi'ye günlük XRP transferleri devam ediyor. Bithomp analitik hizmeti tarafından paylaşılan veriler, 5 Mayıs'tan bu yana fintech devinin 6.679.600 token gönderdiğini gösteriyor.

Böylece, son dört gün içinde Ripple, 26.8 milyon XRP'yi bu mekana kaydırdı. Geçen hafta, Brad Garlinghouse tarafından yönetilen şirket tarafından Houbi'ye gönderilen günlük XRP miktarı 4.195.300 XRP'ye ulaştı.

1 Haziran'da emanetten şaşırtıcı bir şekilde 1 milyar XRP'yi çektikten sonra, bugün Ripple bu miktardan 900 milyonu emanet olarak geri gönderdi.

Yazım sırasında XRP CoinMarketCap'te 7. sırada ve token başına 1.02 dolardan el değiştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ