$DREAMS IDO, Red Kite ve GameFi, DuckStarter'da piyasaya çıktı.Blockchain tabanlı bir NFT oyun platformu olan Dreams Quest, Red Kite (Polka Foundry), GameFi ve DuckStarter'da planlanan IDO kampanyasının lansmanını duyurdu.

$DREAMS IDO, Red Kite ve GameFi, DuckStarter'da piyasaya çıktı.Blockchain tabanlı bir NFT oyun platformu olan Dreams Quest, Red Kite (Polka Foundry), GameFi ve DuckStarter'da planlanan IDO kampanyasının lansmanını duyurdu. Lansman, $DREAMS jetonları satın alarak Dreams Quest ekosistemine erişme fırsatı veriyor. Ekosistem, çeşitli mini oyunlarla kademeli olarak tanıtılacak ve 2022 için piyasaya sürülecek.

İDO kampanyası:

https://duckstarter.io/ - 14 Ekim 2021

https://gamefi.org/ - 15 Ekim 2021

https://redkite.polkafoundry.com/ - 15 Ekim 2021

NFT çılgınlığı şu anda zirveye ulaştı ve zamanla birkaç yeni kullanım vakası ortaya çıktıkça, ilk çılgınlıktan çok yol kat etti. Kazanmak için Oyna (P2E), en iyi oyunları dijital koleksiyonlarla birleştirdiği için şu anda NFT projelerinin en popüler biçimlerinden biridir. Aslında, NFT'lerin ilk oluşturulduğu ve kullanıldığı 2017'de, oyun içi anıtlar ve oyun ödülleri, değiştirilemez ekosistemin ilk kullanım durumlarıydı ve Dreams Quest, platformuyla ekosistemi yalnızca daha ileriye taşıyor.

Dreams Quest, P2E Ekosistemini Bir Sonraki Seviyeye Taşımayı Amaçlıyor

Dreams Quest, dinamik NFT'leri içeren, oynayarak kazanılan bir RPG kart oyunudur. Oyuncular, maceralara, etkinliklere ve turnuvalara katılarak rüya alemlerini keşfetmeye ve maceralara atılmaya davet edilir. NFT oyun kartları, hava koşulları, sıcaklık ve fırtınalar gibi bilinmeyen faktörlerden etkilenen dinamiktir. Her oyunun sonunda, kart özellikleri zincir üzerine yazılır ve zaman içinde kart değişikliklerinin kalıcı geçmişinin yanı sıra kartların nasıl geliştiğini veya değiştiğini de saklar.

Oyunculara başlamaları için ücretsiz bir deste sunulur ve ardından oyunu daha da ilgi çekici hale getirmek için çeşitli oyun stili seçenekleri sunulur. Bunlar, görevleri tamamlamayı, savaşlarda veya turnuvalarda yarışmayı veya yerel bir tüccar olmak için pazar yerinde bir dükkan kurmayı içerir. Amaç, hem oyun içi bir ekonomi hem de oynarken çeşitli eğlenceli ve ilginç yollar yaratmaktır. Platformun temel özellikleri arasında,

 Kazanmak İçin Oyna :  Dreams Quest, göreve dayalı kazançlar, NFT kartları kiralama, bir pazar yeri ve oyuncuların oyuna katılarak kazanmaları için daha fazlası gibi çeşitli faktörleri birleştirir.

 Oynaması ücretsiz : Herkesin en iyi şekilde benzersiz bir oyun deneyimi yaşaması için kapsayıcı ve izinsiz bir ağ geçidi oluşturmak için DQ metaverse, herkesin kolayca başlaması için oynaması ücretsiz olarak tasarlanmıştır.

 Dinamik NFT'ler  :Dinamik NFT'ler (oyun kartları), hava durumu, sıcaklık, fırtınalar ve kart özelliklerini tamamen değiştirecek daha fazlası gibi bilinmeyen faktörlerden etkilenecektir. Kart özniteliklerinde yapılan değişiklikler kalıcı olarak kaydedilecek ve zincir üzerinde saklanacaktır.

 Zincir Üzerinde : Dreams Quests, oyun içinde kullanabileceğimiz zincir dışı verileri getirmek için Chainlink kullanır. Örneğin, basılan her kart, o kartın veya öğenin hem oyun içinde hem de discord kanalımızda diğer güçlerin, yeteneklerin, kasaların veya sandıkların kilidini açmasını sağlayacak benzersiz bir rastgele "anahtar"a sahip olacaktır.

Blockchain NFT platformu, daha sonra ticaret veya kâr amaçlı satış için kullanılabilecek değerli dijital koleksiyonlar kazanabilecekleri benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmak için iki dünyanın en iyilerini birleştirir. Oyunda, oyuncuların dövme yapmaktan, yeni öğeler oluşturmaktan, etkinliklere ve turnuvalara katılmaktan, diğer rakiplerle savaşmaktan yapabilecekleri çok çeşitli şeyler vardır. Jetonlar oyun içinde yükseltmek ve dövülmek için kullanılabilir, aynı zamanda katıldıkları görevlerden ve savaşlardan da kazanılabilir.

Paulii İyi Kurucu Ortağı : "Bir yılı aşkın sıkı çalışmanın ardından nihayet bu projeyi pazara sunmaktan ve sonunda topluluğumuzun hayata geçtiğini görmekten heyecan duyuyoruz. Amacımız, herkesin oynayarak kazanabileceği ve aynı zamanda uzun zaman önce hayal ettiğimiz alemleri keşfetme fırsatına sahip olabileceği demokratik bir ekonomi inşa etmek,” dedi.

Rüya Görevi Hakkında

Dreams Quest, oyun içindeki karakter özelliklerini etkileyecek bilinmeyen faktörler oluşturmak için dinamik NFT'ler kullanan merkezi olmayan bir oyna-kazan RPG oyunudur ve oyun sonrası sonuçlar,  Her kart için oyun geçmişini göstermek için NFT kart özelliklerini dinamik olarak değiştirecek ve bunları blok zincirine (eterik yazıcılar) yazacaktır.

Twitter:https://twitter.com/DreamsQuestNFT

Anlaşmazlık: https://discord.gg/dreamsquest

Ana web sitesi:www.dreams.quest

Medya bağlantısı:

Şirket adı: Dreams Quest

İlgili Kişi Adı : Ken Nizam

Resmi E-posta: [email protected]

Ülke : Singapur

web sitesi : https://dreams.quest

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ