ICE London 2020'de yıllık imza ağı partisi 6 Şubat 2020'de gerçekleşecek.

iGaming Şubat 2020

Her yıl üç yüz C seviyesi yönetici, ICE Londra'da, sadece CoinPoint Group Inc tarafından düzenlenen ve yenilikçi şirketler ve üst medya tarafından desteklenen parti davetleriyle toplanıyor. İGaming endüstrisinin güvenilir bir ortağı olarak CoinPoint Group Inc.'in onuncu yıl dönümü kutlamalarında, ICE London 2020'de yıllık imza ağı partisi 6 Şubat 2020'de gerçekleşecek. Etkinlik, endüstrinin geleceği hakkında rahat bir atmosferde iyi bir konuşma için en iyi Crypto ve Blockchain uzmanlarından bazıları olan üç yüzden fazla C seviyesi iGaming yöneticisini bir araya getiriyor.

CoinPoint'in Group Inc. ekibi, bu yılki etkinliğin daha da heyecan verici olacağından emin olmak için etkinlik sahnelerinin arkasındaki en büyük şirketler ve medya ile birlikte çalışıyor. Grubun sahipleri Eilon Arad ve Oron Barber etkinliğinin ev sahipleri iGaming ve blockchain işinde iyi bilinmektedir ve portföylerinde yüzlerce başarılı kampanyaya sahiptir.

İş Geliştirme Müdürü Anton Vladimirov,

“CoinPoint Group Inc.'in ev sahipliği yaptığı son iki etkinlik kesinlikle epikti ve bu yıl daha iyi iGaming temalı bir parti için çalışıyoruz. Davetli listesi en üst düzeyde tutulur ve etkinlik sırasında sadece birkaç seçilmiş şirketin güvenilir bir sponsor olarak katılabileceği davet listeleri üzerinde çalışıyoruz. Felsefemiz her zaman önce değer vermek ve bu yüzden etkinliğin her detayına odaklanıyoruz. Parti, yalnızca sektörden meslektaşlarla tanışmak için değil, aynı zamanda çok hedef kitlelere gerçek işletmeleri de kapatmak için ”

dedi.

Otuz binden fazla kişi, ICE Londra'daki iGaming'in geleceği hakkında konuşacak olsa da, Coinchain Group Inc., blokzincirinin sektörü nasıl yeniden tanımlayabileceğini göstermek için seçtikleri partilerin sadece yüzde birini toplayacak.

Coin Point Group Inc. dünya genelinde çeşitli müşteri portföyüne sahiptir. Avrupa, Asya gibi yerlere en büyük çevrimiçi oyun pazarlarına erişim sağlar. Ajans, iGaming işinde blockchain teknolojisini geliştiren ilk firmalardan biridir. Ödeme çözümleri, işlemler, pazarlama stratejileri, iş danışmanlığı, müşteri kazanımı ve elde tutma, medya ilişkileri ve çevrimiçi itibar yönetimi alanlarında çözüm odaklı olması ile bilinir.

Ayrıntılı bilgi almak isteyenler CoinPoint2020 web sitesini ziyaret ederek araştırma yapabilir.En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ