BTC yarılanması yaklaşırken iyi şartlarda görünen iki yatırım fonu CEO'sunun arkasındaki son fiyat çöküşü Bitcoin'i tamamen farklı bir şekilde gösteriyor.

İki Büyük Yatırım Fonu CEO

BTC yarılanması yaklaşırken iyi şartlarda görünen iki yatırım fonu CEO'sunun arkasındaki son fiyat çöküşü Bitcoin'i tamamen farklı bir şekilde gösteriyor.

Mevcut hisse senedi piyasası düşüşü ve koronavirüs pandemisi ışığında, birçoğu BTC'lerini satmaya başladı ve böylece geçen hafta sadece birkaç saat içinde fiyatı yüzde 50 oranında düşüren büyük bir satışa neden oldu.

Bununla birlikte, bazı insanlar Bitcoin'i sadece düzenli bir ticaret ürünü olduğuna inandıkları için kullanıyorlar. Bunlardan biri Hedgeye Risk Yönetimi CEO'su Keith McCullough. Şu anda, derin bir düşüş eğilimi gösteriyor.

Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal, Bitcoin’de  ultra-boğa. McCullough’un tweet'ine göre bu iki kişi iyi geçiniyor, ancak Bitcoin'deki bahisleri çatışmış gibi görünüyor.

Keith McCullough, Şubat ayına kadar Bitcoin'de yükselişte olduğunu söylemek için Twitter'a gitti. Ancak, risklerden korunmak için sattı.

Daha önceki bir tweet'te McCullough, Bitcoin'i ele geçirdiğini açıklıyor, bunun 'tıpkı diğer herhangi bir emtia gibi' olduğunu söylüyor. Ne sevmez ne de nefret eder. Ancak, hiçbir tüccarın Kakao konusunda BTC'de olduğu kadar tutkulu olmadığını söylüyor. Bitcoin neden bir istisna olabilir?

Global Macro Investor'ın kurucusu ve CEO'su Raoul Pal, Bitcoin hakkında farklı bir görüşe sahip - Perşembe günü tweet attığı için son derece boğa.

Ayrıca, ABD hükümetinin bu sistemi geri yüklemenin bir yolunu bulmasına rağmen, mevcut finansal sisteme olan güvenin kaybolduğunu belirtti.

 Bir Twitter kullanıcısı Pal’in McCullough'u ele geçirdiğinden bahsettiğinde, Hedgeye Risk Yönetimi CEO'su kendisi ve Pal'in iyi koşullarda olduğunu söyledi, ancak Bitcoin'e yaklaşımları aynı olmak zorunda değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ