Bu yazımızda sizlere Illuvium (ILV) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ILV Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Illuvium (ILV) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ILV Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Illuvium (ILV) Nedir?

Illuvium, tamamen Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Genellikle Ethereum'daki ilk gerçek AAA oyunu olarak anılır. Illuvium dünyası, Illuvials olarak bilinen yaratıkların yaşadığı güzellik ve harikalarla dolu bir dünyadır. Görsel bir perspektiften bakıldığında, Illuvials, değiştirilemez tokenlerin en eski ve en ünlü örneklerinden biri olan kripto kediciklerinin çok ötesine geçiyor. Bu illivium’lar, uzayda önde gelen bazı sanatçılar tarafından yapılmış yüksek kaliteli 3D sanat olarak tasarlanmıştır.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Oyuncular, Illuvium'un uçsuz bucaksız manzarasında maceraya atılırken, Illuvial'ları savaşta yenerek ve ardından sağlıklarına geri döndürerek yakalayabilirler. İllivium’lar, bir oyuncunun sadık takipçilerinin bir parçası olacak ve dövüşlerde veya diğer maceralarda kullanılabilir. İllüviallerden bazıları, aşağıda Archeolon adındaki gibi, Illuvium blogunda zaten tanıtılmıştır. Her Illuvial aynı zamanda bir NFT'dir ve hepsinin kesinlikle sınırlı bir kaynağı vardır.

Diğer blok zinciri oyunlarından farklı olarak, Illuvium'daki oyuncular, 7 benzersiz ve stilize bölgeden oluşan manzarayı keşfederek, güçlü bir İllüviyaller ekibi veya her ikisinin bir kombinasyonunu oluşturarak zaman harcayabilirler. Ek olarak, oyuncular İllivuiallerini Illuvium borsasında satarak Ethereum kazanabilirler.

Illuvium, 2020'den beri geliştirilmektedir ve oyun ve kripto para birimi sektöründe geniş deneyime sahip 40'tan fazla profesyonel tarafından yaratılmıştır. Illuvium, Quantstamp, Moonwhale, Bitcoin.com Exchange ve daha fazlası dahil olmak üzere sektördeki bazı tanınmış isimler tarafından desteklenmektedir.

ILV nedir?

Illivium'un oyun içi para birimi ILV'dir. ILV, oyuncuları oyun içi başarılar için ödüllendirmek, oyunculara kasadan pay alma hakkı vermek için kullanılır ve Illuvium DAO'da yönetişim için kullanılır. ILV'nin maksimum arzı, Flash Havuzları, Oyun İçi ödüller, Likidite Havuzları, Hazine, Takım, Launchpad Seed ve Ön-Seed sermayesine tahsis edilen 10 Milyon olarak belirlenmiştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ