$INR, birkaç stratejik ortaklıktan ve Huobi Global'de başarılı bir listelemeden sonra BitMart Exchange'de yayında.

Inery Token $INR BitMart Exchange

$INR, birkaç stratejik ortaklıktan ve Huobi Global'de başarılı bir listelemeden sonra BitMart Exchange'de yayında. Para yatırma özelliği 9 Kasım'da açıldı ve ticaret özelliği 11 Kasım'da açılacak şekilde ayarlandı. BitMart listelemesi, topluluğun borsadaki $INR tokenini listelemek için talebi ve oylamasından sonra gelir.

Inery, verilerin nasıl işlendiğine dair bir paradigma değişikliğini körüklemek için veritabanı yönetimini ele almak için özel olarak tasarlanmış tescilli bir katman-1 blok zinciridir. Inery'nin yerel tokeni $INR, 180'den fazla ülkede 9 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren ve 800'den fazla kripto ticaret çiftini ve 750'den fazla yüksek kaliteyi destekleyen dünyanın önde gelen ve en güvenilir kripto para borsalarından biri olan BitMart'ta listelenecek. kripto para birimleri. Bu, Inery'nin tekliflerini daha geniş bir kitleye yayması ve günlük kullanıcıya değer sağlarken veri yönetimine yönelik algıyı ve yaklaşımı değiştirmesi için bir fırsat sunuyor.

Verileri Merkezsizleştirme Hedefleri

Inery ekosisteminin yapılandırılma şekli, Web3'e giriş engellerini aşan bir şekildedir. Blok zinciri işlevlerini ve dağıtılmış veritabanı özelliklerini entegre ederek her iki dünyanın en iyilerini, geleneksel ve Web3 alanlarını birleştirir; ve sıradan kullanıcının dili kullanarak blok zinciri ile kolayca iletişim kurmasını sağlamak için kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Yüksek performansı, güvenliği ve ölçeklenebilirliği, Inery'ye emlak, oyun, finans, hükümetler, sağlık hizmetleri vb. dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde farklı kullanım durumları sağlar.

Inery ayrıca performans, ölçeklenebilirlik ve güvenlikten ödün vermeden diğer endüstrilerin yanı sıra zincirler arasında birlikte çalışabilirlik sağlamayı da amaçlar. Bellek düğümleri üzerinde çalışan tescilli katman 1 blok zincirinin üzerine inşa edilen, merkezi olmayan veritabanı yönetimi çözümü (DBMS), kullanıcıların CRUD işlemlerini gerçekleştirmelerine ve yalnızca önceden tanımlanmış izinlere sahip kullanıcıların erişebileceği şekilde verileri üzerinde tam sahiplik ve kontrole sahip olmalarını sağlar. Bu, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin ve büyük verilerin aktığı ve fiziksel dünyanın sanal alemlere geçtiği ancak büyük teknoloji manipülasyonlarına, ihlallere, kayıplara vb. maruz kaldığı teknolojik çağda çok önemlidir.

$INR tokeni, ekosistemi güvence altına almak ve güçlendirmek için ve Inery DBMS'nin merkezi olmayan depolamasına erişim için bir değişim birimi olarak gereklidir.

Bu sonraki listeleme, INR tokenin iyi karşılandığı Huobi'de başarılı bir şekilde listelenmesinden bu yana bir aydan fazla zaman geçti. Bundan önce, Inery ilk halka açık test ağını başlattı ve kullanıcıların görevleri tamamladıkları için ödüllendirildiği bir dizi etkinlik başlattı. Test ağının dünya çapında 10'dan fazla ülkeden 2000'den fazla master ve lite düğümü kaydettiği ikinci aktivite grubu şu anda devam ediyor.

Inery ayrıca başarılı VC turları gerçekleştirdi ve Metavest gibi firmaların 128 milyon dolarlık bir değerlemeyle yatırım yaptığını ve Global Gelişen Piyasaların (GEM) 50 milyon dolar taahhüt ettiğini gördü. Diğer VC yatırımcıları arasında Nebulous Holdings AG, Menas Global, Cap Lion Point, Truth Ventures ve Zazen yer alıyor. Ayrıca NexBloc ve EDDAVerse gibi firmalarla stratejik olarak ortaklık kurdu ve kısa süre önce Navratna'nın tüm Hint PSU'larının teknik parçalarını yöneten bir PSU'su olan Bharat Electronics Limited (BEL) ile bir MoU imzaladı. Proje ayrıca Fintech 2022 Ödüllerinde Liderler'de “En İyi Gelişen Blockchain Çözümü” olarak kabul edildi.

Listeleme Takvimi

Inery'nin 11 Kasım'da BitMart'ta işlem çifti INR/USDT ile listelenmesi planlanıyor.

Mevduatlar 09/11/2022'de 15.00'te (UTC) başladı
Ticaret 11/11/2022'de 3 PM'de (UTC) başlar

Inery Hakkında

Inery, blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği ve Web2'den ademi merkeziyetçiliğe akıcı bir geçişi sağlayarak Web3'ün kapısını açmak için tasarlanmış bir katman-1 blok zinciri çözümüdür. Inery'nin kullanımı kolay GUI'si, blok zincirine giriş engellerini aşarak, son kullanıcılar ve blok zinciri arasında sıradan düzeyde iletişim sağlarken, yüksek verim, benzersiz güvenlik, gizlilik, veri egemenliği vb.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ