NatWest, Binance'e yapılan ödemeleri engelleyen en son İngiliz bankacılık devi oldu.

İngiltere Bankacılık Devi NatWest, Binance

NatWest, Binance'e yapılan ödemeleri engelleyen en son İngiliz bankacılık devi oldu. İngiltere bankacılık devi NatWest Group, bildirilen işlem hacimleriyle tüm müşterilerinin dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance'e ödeme yapmasını engelledi.

Banka, müşterilerini, kararın Birleşik Krallık'taki borsayı belirsiz bir şekilde çevreleyen yasal düzenlemelere yanıt olarak verildiği konusunda bilgilendirdi:

Birleşik Krallık'ta Binance çevresinde kripto para birimi ve düzenleyicilerle ilgili belirsiz bir şekilde dolandırıcılıkların artmasıyla birlikte, paranızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, bir sonraki duyuruya kadar onlara yapılan tüm kredi ve banka kartı ödemelerini reddedeceğiz.

NatWest Group, Binance'e yapılan ödemeleri durdurmak için diğer iki büyük İngiliz bankacılık kuruluşu olan Santander UK ve Barclays'e katıldı.

Haziran ayı sonlarında, Londra merkezli borsa kuruluşu Binance Markets Limited, Finansal Davranış Otoritesinden (FCA) İngiltere'de herhangi bir düzenlenmiş faaliyet yürütemeyeceğine dair bir uyarı aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ