Injective Protokolü DEX'in Benimsenmesini Artırmak İçin WOOTRADE İle Güçlerini Birleştiriyor

Injective Protokolü DEX

Cosmos SDK ve Ethereum'a dayanan bir katman-2 protokolü olan Injective Protocol, bugün merkezi olmayan değişim (DEX) alanında kullanıcı kabulünü artırmaya odaklanmak için kaynakları birleştirmek üzere bir kripto varlık karanlık havuzu olan WOOTRADE ile stratejik bir ortaklık olduğunu duyurdu. İşbirliği, likidite yönetiminin uygulanması, kripto varlık türevi ürünlerin ve pazarların tasarlanması ve uluslararası bir kurumsal marka oluşturulması gibi bir dizi girişimi bir araya getirecek.

Merkezi olmayan borsalar (DEX'ler), merkezi olmayan finansta (DeFi) en çok konuşulan konulardan biridir. Genellikle, işlemlerde şeffaflık olmaması ve sosyal mühendisliğin hacklenmesi veya kurbanı olması nedeniyle varlıkların sık sık kaybedilmesi gibi merkezi borsalarla büyüyen sorunların ele alınması nedeniyle dijital varlık borsalarının kaçınılmaz bir sonraki evrimi olarak kabul edilir.

Injective Protokolü, Ethereum'da hızlı ve güvenli sürekli takaslar, vadeli işlemler, kaldıraç ve spot işlemler sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir katman-2 eşler arası protokoldür. Ortaklık, WOOTRADE’in 100 BTC işlem derinliğinden% 0,05'lik bir farkla yararlanarak işlemi kolaylaştıracak. Bu likidite, büyük borsaların derinlemesine toplanmasından ve nicel yatırım araştırma kurumu Kronos Research'ün pazar oluşturma stratejileri için desteklenmesinden kaynaklanmaktadır. Kronos'un günlük işlem hacmi 1 milyar dolar. Yeterli likidite sağlamak için WOOTRADE, bağlı borsalar için düşük bir% 0 oranı sağlayacak ve bu da borsalar için çit maliyetlerinden tasarruf sağlayacaktır.

 WOOTRADE, önde gelen bir nicel yatırım araştırma kurumu olan Kronos Research tarafından inkübe edildi ve DFund, SNZ, Hashkey ve vektör sermaye yatırımlarından dağıtılan sermaye tarafından finanse edildi. Karanlık havuz, kripto varlıklarının ve ikincil varlıkların ticaretinde kapsamlı deneyim getiren bir ekibe sahiptir. En iyi kurumsal tüccar, üst düzey kripto piyasası türev ürünlerini yönetmek için teknik uzmanlığa sahiptir. Injective Protocol’ün türevleri protokolü ve teknoloji güdümlü ekoloji, Kronos Research gibi kurumsal yatırımcılara pazarları ve ürünleri için en hızlı, en güvenli ve en adil hizmet için ideal ortam ve koşulları sağlayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ