Bu yazımızda sizlere INO Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere INO Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız. Böylelikle kripto para dünyasında yer alan bir token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgilere kavuşmuş olacaksınız.

INO Coin Nedir?

InoCoin, yeni finansman kaynakları bulma konusunda yeni başlayanlara ve girişimcilere devrim niteliğinde bir fikir vermek için tasarlanmış kripto tabanlı bir yatırım platformudur.

Para biriminin tüm ekosistemi, yeni zirvelere ulaşmak için en iyinin en iyisine yardım etme fikri etrafında inşa edilmiştir. Bir fikri olan herkes finansman için başvurabilir, ancak yalnızca seçilmiş birkaç kişi ödülleri toplayacaktır.

InoCoin, herkesin yatırımcı olmasına izin vererek geleneksel bankacılığın tipik engellerinden kaçınmak için kitle fonlaması endüstrisine yardımcı olmak için tasarlanmış bir yardımcı program olan INO'yu kullanır. INO, borsada işlem yapmak veya elle seçilmiş girişimleri desteklemek ve işten veya diğer ürün ve hizmetlerden pay almak için satın alabileceğiniz evrensel bir ödeme aracıdır.

Yatırımcısına 7 gün 24 saat telefon desteği sağlayan ilk Türk borsası olan ICRYPEX’te siz de hesap açın ve en düşük komisyon oranlarıyla hızlıca Bitcoin ve Kripto para satın alın.

InoCoin ile bir projeye yatırım yapmak için Warren Buffet olmak zorunda değilsiniz - platform dünya çapında ilgi duyan herkes tarafından kullanılabilir.

Finansman için başvuran girişimler için de aynı şey söylenebilir. Kural yok, uyulması gereken kriter yok ve hiçbir sınır yok. Bir fikir, kelimenin tam anlamıyla başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeydir.

Fikrin harika olduğunu, aksi takdirde topluluğa ilgi uyandırmayacağını unutmayın.

InoCoin, ICO kavramına inanmaz. Bir söz kadar kırılgan bir şey için ödeme almanın çok az değeri olduğunu düşünüyorlar.

Bunun yerine, InoCoin, kanıtlanmış bir sicile, kemerinin altında birkaç başarı hikayesine ve platform aracılığıyla fon alan etkileyici bir girişim portföyüne sahip çalışan bir ürün sunuyor.

INO, Ethereum blok zincirindeki bir ERC-20 tokenıdır. Dağıtımına gelince:

Toplam havuzun % 20'si (200.000.000 token), Özel Token Arzı sırasında dağıtıldı.

% 1 (10.000.000 token) projenin kurucularına, üzerinde çalışan ekibe ve danışma kuruluna gitti.

2018 ve 2019 boyunca projenin finansmanı için% 30 (300.000.000) token tutulur.

% 49 (490.000.000 token) yedek olarak tutulur. Şu anda kilitli durumdalar.

INO coin yazının yazıldığı sırada 7.5 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ