Bu yazımızda sizlere IOI Token Nedir? sorusunun cevabını verecek ve IOI coin hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

IOI Token Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi IOI Coin

Bu yazımızda sizlere IOI Token Nedir? sorusunun cevabını verecek ve IOI coin hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

IOI Token Nedir?

IOI nedir? Bunu cevaplamak için sorunu ele alarak başlayalım. Bu günlerde, kullanıcıların kripto para birimi alışverişi yapmasına izin veren birçok borsa var. Bununla birlikte, bu alışverişlerin çoğu çeşitlilikten yoksundur ve birbirinden yalnızca marjinal olarak farklıdır. Borsaların çoğu benzer bir planı takip eder ve aynı hedef kitle gruplarını hedefler. Çevrimiçi oyunlara gelince, platformlar katılımcılara karşı manipüle edilir. Bu, esas olarak geliştiriciler tarafından iddia edilen yüksek derecede incelemeden kaynaklanmaktadır. Yüksek derecede merkezileştirme, geliştiricilere şeffaflık eksikliği nedeniyle gücü kötüye kullanmalarını sağlayan büyük miktarda güç verir.

Çözüm

Kullanıcıların çevrimiçi oyun ekosistemini kötüye kullanma olasılığını en aza indirmek için sizi gururla IOI ile tanıştırıyoruz. IOI, blok zinciri tabanlı bir kripto sosyal ticaret platformudur. Blockchain teknolojisinin yardımıyla, daha fazla şeffaflığa izin verecek ve bir akran ağı arasında güç dağıtacaktır. Platformda kullanıcılar kripto para ticareti yapabilir, portföylerini takip edebilir, diğer tüccarlardan değerli bilgiler öğrenebilir, deneyimli tüccarların (RACERS) kripto para ticaretini kopyalayabilir ve bir FAN veya RACER olmayı seçebilir. Yani IOI, ticaret, takip, oyun ve kumar olmak üzere 4 harika fikri birleştiren günlük kullanım için akıllı bir uygulamadır.

Bilmeniz gereken özellikler…

Daha önce de belirtildiği gibi, IOI ticaret, takip, oyun ve şans oyunları fikirlerini birleştirir. Bu özelliklerin derinliklerine ineceğiz ve size IOI'nin kullanıcı deneyimini nasıl en üst düzeye çıkardığını anlatacağız.

Ticaret

Oyuncular ve traderlar için 1 numaralı ekosistem olan IOI ekosistemi, DeFi tarafından desteklenmektedir ve kripto para birimi traderlarını bağlamak için NFT'leri kullanır. Ticaret eskisi gibi sıkıcı olmayacak ve heyecan dolu olacak! Kripto para traderları, farklı traderların kripto portföylerini takip ederek iletişim kurabilir ve birbirlerinden öğrenebilirler. Bütün bunlar sezgisel ve heyecan verici bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla yapılacaktır.

oyun

IOI, kripto ticaretinin karmaşık dünyasını son derece eğlenceli ve ilişkilendirilebilir bir format sağlamak için oyunlaştırma unsurlarını kullanır. Bir tokenin performansıyla beslenen araba yarışı oyunu. Yarış galipleri, gelecekte IOI platformunda çeşitli özellikler ve yetenekler karşılığında takas edebilecekleri IOI jetonlarını da alabilirler.

Peki IOI'yi kimler kullanmalı?

IOI öncelikle iki tür insana odaklanır. Bu, işle ilgilenen daha az deneyimli kripto tüccarlarını ve başarılı kripto para birimleri ticareti yapan daha deneyimli traderları içerir. IOI, kripto para ticareti ile ilgilenen ve iş hakkında güvenli ve eğlenceli bir ortamda bilgi edinmek isteyen herkes için toptan bir çözüm sunmayı umuyor. Ayrıca, IOI, kripto para birimleri ve piyasa performansı hakkında ilişkilendirilebilir ve anlaşılması kolay bir genel bakış sağlamak için oyun unsurlarını kullanacak etkileşimli bir sosyal kripto ticaret platformudur.

IOI tokeni nedir?

IOI tokeni, IOI ekosisteminin birincil yardımcı programı tokenidir. Belirteç, tüm ekosistemin güçlendirilmesi için gereklidir ve tokenlerin düzgün çalışmasına izin verir. Ek olarak, IOI oyun ekibinin Matic blok zincirinde çalışan ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere ana özelliklere sahip kendi tokenleri bulunuyor:

  • Deflasyonist çok amaçlı oyun tokeni
  • Matic blok zincirini düşük ücretlerle ve hala Tron'da bazı işlevlerle kullanmak mümkün
  • Ağ tıkanıklığı yok
  • Tokeni tutmak, yıllık %36'ya varan ticaret stratejilerinin kilidini açar.
  • Yeni aylık tedarikin 3 katına kadar DeFi ve yazma işlevlerine sahip özellikler

Temettü havuzu paylaşımı ve yönetim hakları

Tokenin deflasyonist çoklu fayda özelliği, ekibin korumak istediği en önemli özelliklerden biridir. Bunun nedeni, ekibin IOI'yi uzun vadeli bir oyun olarak görmesi ve takdir eğilimi ile sabit bir token değerine sahip olmayı ummasıdır. Yani herhangi bir pompalama ve boşaltma kısa vadeli oyunlara ilgi olmayacak. Ekip ayrıca arzı azaltmak için deflasyonist özellikler ekledi ve talebi artırmak isteyen oyuncular için daha fazla fayda sağlayarak telafi etti. IOI tokeninin kullanıcılar için ana önceliği, kullanıcılar sevdikleri oyunları oynarken neşe getirmek veya stresli ve sıkıcı ticaret olayına biraz daha eğlence katmaktır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ