Deepr Finance yakında Shimmer blockchain ağında çalışan herkese açık testler için kendi testnet sürümünü başlatacak.

IOTA: Deepr Finance, Milyar Dolarlık Piyasayı Fethetmek İçin Borç Verme ve Borç Alma Platformunu Serbest Bırakacak

Deepr Finance yakında Shimmer blockchain ağında çalışan herkese açık testler için kendi testnet sürümünü başlatacak.
Yerel hizmet tokeni $DEEPR, kendi tokenomik modellerine ve $DEEPR sahiplerinin oylama haklarına sahip olduğu bir yönetişim modeline sahiptir.

2023 yılı kripto piyasası için hoş bir notla başladı ve şimdiden IOTA ekosisteminde heyecan verici duyurular yapıyoruz. Merkezi olmayan borç verme platformu Deepr Finance, testnet sürümünü çok yakında yayınlamayı planladıklarını duyurdu.

Deepr Finance, şu anda shimmerEVM test ağlarında birkaç test yürütüyor ve yakın zamanda Twitter'da yapılan bir güncellemede, test sürümünün halka açık test için yayınlanabileceğini söylediler.

Eylül 2022'de, Shimmer Network'ün lansmanının hemen ardından, merkezi olmayan borç verme platformu Deepr Finance ortaya çıktı. Amaç, Shimmer Network'te dijital varlıkların ödünç verilmesine ve ödünç alınmasına engelsiz erişim sağlamaktı.

Deepr Finance, atıl kripto varlıklarına faiz kazandıran bir tesis sunacağını ve platformda tutulan teminat karşılığında kredilere erişim sağlayacağını belirtiyor. 2022 kripto kışı sırasında, kripto alanındaki birkaç çöküşten kaynaklanan likidite krizinin ortasında birkaç büyük kripto borç verme platformu iflas etti.

Kripto kredilerindeki en büyük isimlerden bazıları, artık büyük müşteri para çekme işlemlerini karşılayamadıkları için iflas başvurusunda bulundu. Merkezi olmayan kripto borç verme mimarisiyle Deepr Finance, bu alanı birinci sınıf güvenlik ve güvenle temizlemeyi ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlıyor. Shimmer ekosistemini daha da geliştirmek için toplulukları güçlendirmeyi amaçlıyor.

Deepr Finance $DEEPR Tokenomics

Deepr Finance merkezi olmayan platform, yerel bir yardımcı token olan $DEEPR ile birlikte gelir ve onun tokenomik modeli adalet, şeffaflık ve eşitliğin temel değerlerini yansıtır. Bir platform ücreti gelir paylaşımı modeliyle. $DEEPR token sahipleri, farklı pasif kazanç fırsatlarından yararlanabilir.

Ayrıca, token sahipleri, yönetişim oyları aracılığıyla protokolün geleceğini şekillendirmeye aktif olarak katılabilirler. Kullanıcılar, üç ana süreçten $DEEPR tokenleri kazanabilir.

Likidite Madenciliği: Kullanıcılar, yalnızca platforma teminat vererek veya platformdan ödünç alarak, $DEEPR tokenlerinden paylarına düşeni alabilirler.
DEX İlk Likidite Teklifi: Son lansmandan önce DEEPR Finance, kullanıcılara ShimmerSea ortakları aracılığıyla $DEEPR tokenleri için likidite sağlama fırsatı sunacak.
Airdrop: Deepr Finance, yakında piyasaya sürülecek olan Shimmer EVM Beta'ya ve ortakları aracılığıyla katılmak için $DEEPR topluluğu için yakında bir airdrop gerçekleştireceklerini söyledi.
Deepr Finance, başlangıçta herhangi bir ön satış yoluyla kazanılan risk sermayesi veya erken aşama yatırımcıları olmayan adil bir lansman modelini izleyecektir. Öte yandan, Deepr ekibi başlangıçta protokolün yönetişimine bakacak. Teminat oranı, faiz oranları, emisyon oranları vb. ile ilgili tüm stratejik kararlar, yalnızca topluluğa danışıldıktan sonra alınacaktır.

Tüm yönetişim sürecinde, DEEPR belirteci, oylama işlevine sahip bir yardımcı token olarak hizmet edecektir. Öte yandan, $DEEPR token sahipleri coinlerini stake edebilecek ve borç verme piyasasından pasif gelir elde edebilecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ