Authentic Vision, Crypto Gin için IOTA blockchain ağına dayanacak bir NFT koleksiyonu başlatmayı planlıyor.

IOTA: Devasa NFT Koleksiyonu, Süper Güvenli Meta Anchor™ Kullanılarak Dolaşmaya Başlıyor

Authentic Vision, Crypto Gin için IOTA blockchain ağına dayanacak bir NFT koleksiyonu başlatmayı planlıyor. Authentic Vision, NFT'leri tamamen kopyalanamaz hale getirmek için kendi Meta Anchor teknolojisine sahiptir.

Bu haftanın başlarında, 26 Aralık Pazartesi günü, sahteciliğe karşı koruma ve kimlik doğrulama çözümü sağlayıcısı Authentic Vision, DLT tabanlı çözümlerde Crypto-Gin ile ortaklaşa yeni NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu.

Crypto Gin geleneksel bir el yapımı üründür ve üretim verilerini güvenli ve değişmez bir şekilde depolamak için geleneksel blockchain teknolojisinden yararlanır. Authentic Vision, NFT koleksiyonunun lansmanında güvenli ticari markası olan meta çapa ™'yı kullanacaktır. Koleksiyonda toplam 100 Gin şişesi yer alacak ve IOTA ekosistemini temel alacak.

IOTA blok zincirinin gücünden yararlanan Crypto Gin, nihayetinde fiziksel ve dijital dünyalar arasında güvenli bir köprü sağlayacaktır. Burada, 100 fiziksel Crypto-Gin şişesi, misli olmayan tokenler (NFT'ler) biçiminde dijital bir temsil alacak.

Authentic Vision'ın Meta Anchor™ teknolojisi, yalnızca bir kez kullanılabilen holografik parmak izini kullanacak. Böylece, kesinlikle kopya geçirmez hale getirecektir. Authentic Vision'ın bu teknoloji özelliği, marka korumasında şimdiden oldukça başarılı oldu. Ayrıca teknoloji, bir ürünü hem fiziksel hem de dijital dünyalara güvenli ve benzersiz bir şekilde sabitleyebilir.

Kullanıcılar, Authentic Vision uygulamasını kullanarak Meta Çapa'yı taradıklarında, gerçek zamanlı veri ve analitik sağlarken dijital eylemlerin veya varlıkların kilidini kolayca açabilirler. Authentic Vision'ın kurucusu ve CEO'su Thomas Weiss şunları söyledi:

Yakında fiziksel dünya dijital dünyaya yansıyacak. Gelecekte, her nesnenin bir dijital ikizi olacak ve bu da şirketlere ek değer yaratmak ve para kazanmak için harika fırsatlar sunuyor.

IOTA ve Genişleyen NFT Ekosistemi

IOTA ekosisteminde meydana gelen son gelişmeler, IOTA blok zinciri ağını, misli olmayan tokenler (NFT'ler) başlatmak için potansiyel bir hedef haline getirdi. IOTA, geliştiricilerin yeni özellikleri IOTA ana ağına tanıtmadan önce gerçek dünya koşullarında test etmelerine izin veren hazırlık ağı Shimmer'ı bu yılın başlarında duyurdu.

IOTA Shimmer Network, IOTA Tangle'da bulunanla aynı güvenlik garantilerini ve ücretsiz özellikleri sunarken, NFT'ler için işlemleri kolaylaştırır. Shimmer blockchain ağında herkes kendi NFT'lerini oluşturabilir ve basabilir.

Shimmer Network'te yeni NFT'ler basarken, yerel belirteci $SMR, depolama mevduatı görevi görür. Shimmer Network ile ilgili harika olan şey, platformda NFT'lerin basımı veya transferi için herhangi bir ücret talep etmemesi. Ayrıca, Shimmer Network'teki NFT'ler cüzdan olarak çalışabilir. Ayrıca, diğer NFT belirteçlerini alıp tutabilirler, böylece kullanıcıların heyecan verici yeni kullanım durumlarının kilidini açmasına olanak tanır.

Bu, Authentic Vision'ın IOTA'da bir NFT lansmanını ilk kez desteklemesi değildi. Geçen ay Colton Beverage için NFT lansmanını da destekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ