Monacoin ve Bitcoin Diamond, IOTA'nın beğenisine karşı göreceli performanslarına öncülük ediyor. Hem MONA hem de BCD’nin son 90 gün içinde % 50'nin üzerinde kazanç elde ettiği görülürken IOTA, % 11’lik bir düşüş gösterdi.

Monacoin ve Bitcoin Diamond, IOTA'nın beğenisine karşı göreceli performanslarına öncülük ediyor. Hem MONA hem de BCD’nin son 90 gün içinde % 50'nin üzerinde kazanç elde ettiği görülürken IOTA, % 11’lik bir düşüş gösterdi.Belki de, IOTA'nın yukarıda belirtilen zayıf performansı, Trinity cüzdanına yapılan saldırıdan kaynaklandı. Ancak, o zamandan beri koordinatör yeniden başlatıldı.

Bununla birlikte, IOTA, performansların eşit olmamasına rağmen, BCD ve MONA'ya kıyasla piyasa değeri [412 milyon $] ve sıralama [24] açısından daha yüksek pozisyonlarda yer alıyor. Yükselen bir üçgen ve MACD'nin yükseliş crossoverını göstermesiyle, umarız token bazı karlar kaydeder.

Monacoin


Monacoin, 79 milyon dolarlık piyasa değeri ve 3,6 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi ile CoinMarketCap'teki 53. büyük kripto para. Yazım sırasında, fiyat 1.21 $ idi ve token, bir direnç görevi gören 200-DMA'yı sıkıca kırmak için mücadele ediyordu. 50-DMA [açık mavi] yaklaşırken düşüş eğilimi gösterdi. Senaryo, direncin birleşmesiyle birlikte, düşüş gibi görünüyordu.

Bitcoin Diamond


Bir Bitcoin forku olan Bitcoin Diamond, özellikle son çöküşten sonra yükselmeye başladığı için oldukça iyi performans gösteriyor. Yazım sırasında BCD, 89 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0.482 $ 'dan işlem görüyordu.

 0.518 $ ile 0.409 $ arasında sıkışmış olan kripto para yükselişe geçiyordu. RSI göstergesi de aşırı alım bölgesine ulaşmak için mücadele ettiğini gösterdi. Gelecek hafta, fiyat 0.518 $ 'ı aşmaya ve daha yüksek bir seviyeye çıkmaya çalışabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ