IOTA, iklim değişikliği için IOTA protokolü geliştirme konusundaki fikirlerini paylaşması ve üyelerinden sağlam inovasyonu desteklemesi için topluluğunu cesaretlendiren bir duyuru yayınladı.

IOTA, Kullanıcılardan Yenilikçi Fikirler Bekliyor

IOTA, iklim değişikliği için IOTA protokolü geliştirme konusundaki fikirlerini paylaşması ve üyelerinden sağlam inovasyonu desteklemesi için topluluğunu cesaretlendiren bir duyuru yayınladı.

IOTA, topluluk üyelerini daha fazla IOTA gelişimi ve çevrenin geleceğini birlikte inşa etmek üzere iklim eylemine katılımı hakkında fikirler bulmaya teşvik ediyor.

IOTA’nın İklim KIC’ine katılımı

Bir süre önce, IOTA iklim değişikliği ile ilgili etkinliğe katıldığını duyurdu: İklim KIC. Ekip, çevrenin uzak geleceğini zedeleyen geleneksel kısa vadeli kararlar modelini kırmayı planlıyor ve toplumdan fikirlerine yönelik olarak farklı bir kavram sunmasını istiyor. Ayrıca IOTA protokolünün gelecekte çevreyi korumaya ve iyileştirmeye nasıl yardım edebileceğini - tüketim, mal üretimi ve diğer ilgili konular hakkında da kullanıcılardan katkı bekleniyor.

IOTA’nın blog yazısı şu ifadelere yer veriyor:

“Bunu, IOTA topluluğunun içinden gelen yenilikçi düşünürlerle birlikte yapmayı hedefliyoruz. Sizi, tüm tüketim, üretim veya yatırım sistemlerini daha ileriye dönük kararlara ve eylemlere doğru değiştirme gücüne sahip deneyler tasarlamada somut bir şekilde yer almaya davet ediyoruz.”

IOTA yenilikçi fikirler arıyor

IOTA aktif topluluk üyeleriyle işbirliği yapmak, yenilikçi fikirlerini dinlemek ve destek olmak istiyor ve şöyle diyor:

“Bu vizyonun hizmetinde, topluluğumuzdan geleceği yaratan, onu inşa ederek kendiliğinden yenilikleri desteklemek istiyoruz. Topluluktaki fikirler ve duygular hakkında daha iyi bir fikir edinmek ve IOTA'nın sürdürülebilir ve uzun vadeli bir toplumun bel kemiği haline gelebileceğini keşfetmek istiyoruz.”

Blog makalesi, IOTA'nın gezegenin ekosistemlerini kurtarmaya ve insan geçim kaynaklarını iyileştirmeye yardımcı olacak yenilikçi çözümler bulmak istediğini özetliyor.

IOTA’nın anketi

IOTA küçük bir soru listesi hazırladı ve topluluğun bunlara cevap vermesini ve yenilikçi fikirlerini sunmasını bekliyor.

IOTA ekibi tüm teklifleri değerlendirecek ve en iyi olan üçünü seçecek. Yazarları IOTA tarafından Berlin'de Aralık ayı başında kurulan bir atölyeye davet edilecekler.

Orada fikirlerin yaratıcıları ve IOTA ekibi, gerçek dünyada nasıl geliştirilebileceklerini ve uygulanabileceklerini görmek için üzerlerinde çalışacaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ