Shimmer ve yerel tokeni SMR'nin piyasaya sürülmesinden bu yana, token yüzde 19.000'den fazla artarak 200 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı.

IOTA: Pırıltılı Token %19,900 Arttı ve İlk Günlerde Fiyat Patladı - Sınır Gökyüzünde

Shimmer ve yerel tokeni SMR'nin piyasaya sürülmesinden bu yana, token yüzde 19.000'den fazla artarak 200 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı.
Shimmer tokeni, en önemlisi kripto borsası Bitfinex'te listelenen kilit paydaşlardan da büyük destek aldı.
IOTA kurucu ortağı ve IOTA Vakfı başkanı Dominik Schiener, Shimmer ağının ve yerel belirteci SMR'nin başarılı lansmanını kutlamak için Twitter'a gitti. Başarısı, lansmanından sadece birkaç gün sonra SMR'nin fiyat hareketiyle vurgulandı. Piyasaya sürülmesinden bu yana, token yüzde 19.000'den fazla arttı ve piyasa değerinin sıfırdan 200 milyon doların üzerine çıktığını gördü.
Pırıltılı, kripto alanındaki en adil token dağıtımlarından birine sahip ve ekip, ağ lansmanından önce tüm tokenlerin topluluğa dağıtılacağını doğruladı. Tüm SMR belirteçleri topluluğa yüzde 100 hava yoluyla bırakılacaktır. Dominik şimdi bunun lansmandan önce bir dizi yatırımcıyı ilgilendirdiğini kabul etti. Bu yatırımcılar, dağıtımı nedeniyle tokenin piyasaya sürüldükten hemen sonra düşeceğini düşündüler.

Dominik'in bir Twitter gönderisinde belirttiği gibi, tam tersi meyve vermeye başladı. Lansmandan günler sonra, token yükseldi ve kilit paydaşlardan büyük destek almaya devam etti. En dikkat çekici olanı, kripto borsası Bitfinex tarafından tokenin listelenmesidir.

Proje sadece fiyatıyla değil, ağdaki gelişmelerle de toplumu heyecanlandırdı. IOTA, geliştiriciler ve ekipler için yeni projeler, özellikler ve geliştirmeler için bir hazırlık alanı olarak kuruldu, Shimmer ağına yığılıyor. Bazı analistler, birçok geliştiricinin, Shimmer üzerinde çalışmanın çok az baskı ve zorlukla geldiği gerçeğinden keyif alacağını ve çoğu kişiyi ağ üzerinde çalışmaya teşvik edeceğini belirtiyor.
Dominik, Shimmer ağının ne üzerinde çalıştığını toplulukla paylaşmaya devam etti.

Yakın gelecekte ekip, yeni proje ve kullanıcıları çekecek merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarına ev sahipliği yapmayı planlıyor. Piyasa genelindeki ayı eğilimine rağmen, SMR, yakın ve uzun vadeli gelecekte büyük umutları olan temelde güçlü projelerin sınırının gökyüzü olduğunu gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ