Telegram kullanıcıları Bivreost IOTA cüzdanlarını bir dakikadan kısa sürede kurabilir ve MIOTA'yı herhangi bir ücret ödemeden aktarabilir.

IOTA Telegram Cüzdan Bivreost, Uzaydaki En iyi MIOTA Cüzdanlarından Biri – İşte Detaylar

 Telegram kullanıcıları Bivreost IOTA cüzdanlarını bir dakikadan kısa sürede kurabilir ve MIOTA'yı herhangi bir ücret ödemeden aktarabilir.
Bivreost MIOTA cüzdan erişilebilirliği çok kolaylaştırır ve web tabanlı olduğundan indirme, kurulum veya kayıt gerektirmez.
IOTA, IOTA 2.0 ile ilgili bazı önemli gelişmeler ve ölçeklenebilirliği geliştirmek için Shimmer Network'ün başlatılmasıyla son zamanlarda çok fazla pazar payı kazanıyor. IOTA şu anda pazara göre en iyi 60 dijital varlık arasında yer alıyor. Ayrıca, anında mikro ödemeleri kolaylaştırmak için IoT endüstrisinde ve diğer sektörlerde IOTA kullanımı artıyor.

IOTA teknolojisine dayalı olarak, artık ilk Telegram web tabanlı kripto cüzdanı Bivreost'a sahibiz. Bivreost MIOTA cüzdan erişilebilirliği çok kolaylaştırır ve web tabanlı olduğundan indirme, kurulum veya kayıt gerektirmez.

Kullanıcılar Telegram uygulamasını kullanarak Bivreost IOTA cüzdanlarını bir dakikadan kısa sürede oluşturabilirler. Ayrıca cüzdan, kullanıcıları arasında yapılan transferler için herhangi bir komisyon talep etmez. Bivreost ile bir kullanıcı, adreslerini bilmeden bile Telegram'daki arkadaşlarına IOTA gönderebilir.

En önemlisi, Bivreost, kullanımı kolaylaştıran çok basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Bivreost cüzdanı şu anda IOTA test ağında çalışıyor ve burada ortaya çıkabilecek zorlukları anlamak için bir performans testinden geçecek. Bu test ayrıca ödeme güvenliği sağlamayı ve kullanıcıları gereksiz ödemelere karşı korumayı amaçlar.

Bivreost IOTA cüzdanı, genişletilmiş işlevsellik ile gelecek ve Telegram kanalındaki farklı sohbetlere kolayca eklenebilir.

En İyi MIOTA Cüzdanlarıyla Rekabet

Son lansmanı ile Bivresoft, şu anda piyasada bulunan en iyi MIOTA uygulamalarından bazıları ile doğrudan rekabet edecek. Piyasada bulunan bazı önemli MIOTA cüzdan seçeneklerine bir göz atalım.

IOTA kullanıcıları tarafından kullanılan çok popüler cüzdanlardan bazıları eToro, Firefly ve Ledger'dır. Üç cüzdanın her biri, kripto para birimini depolama şeklinin yanı sıra operasyonel doğası bakımından da farklıdır.

eToro: Bu, kullanıcıların MIOTA dahil olmak üzere çok çeşitli dijital varlıkların ticaretini yapmasına izin veren bir sosyal ticaret platformudur. eToro platformu, kullanıcılara varlık göndermek ve almak için kullanılabilecek ücretsiz bir cüzdan sunar. Kullanıcılara daha yüksek düzeyde güvenlik sunmak için cüzdan, iki faktörlü kimlik doğrulama prosedürüyle birlikte gelir.
FireFly: Bu, IOTA ekosistemine bir ağ geçidi sunan başka bir sıcak cüzdandır. Kullanıcılar daha sonra Firefly masaüstü uygulamasını kullanarak MIOTA jetonlarını gönderebilir, alabilir ve yönetebilir. Firefly cüzdanı, gelecekte yeni özelliklerin eklenmesine izin veren modüler bir tasarıma sahiptir.
Defter: Bu, güvenli depolama sunan bir soğuk cüzdan veya çevrimdışı bir cüzdandır. Bir Ledger cihazındaki işlemler fiziksel yetkilendirme gerektirir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ