SPYCE.5 ve BUILDAVERSE, şirketlerin merkezi olmayan çözümlerini kurmalarına ve Web3'e girmelerine yardımcı olmak için işbirliği yaptı.

IOTA ve Shimmernet Tarihindeki En Büyük Ortaklık: SPYCE.5 ve BUILDAVERSE Ekibi Web3

SPYCE.5 ve BUILDAVERSE, şirketlerin merkezi olmayan çözümlerini kurmalarına ve Web3'e girmelerine yardımcı olmak için işbirliği yaptı.
Bu, şirketlerin DAO'lar, NFT Minting ve diğer özellikler gibi hizmetler oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır.

Merkezi olmayan NFT pazarının arkasındaki şirket SoonLabs, Soonaverse modüler bir Web3 platformu işletim sistemi BUILDAVERSE üzerinde çalışıyor. Şimdi BUILDAVERSE, Web3 alanında heyecan verici yeni projeler inşa etmek ve kurumsal benimseme yarışını kazanmak için IOTA ekosistemi SPYCE.5'teki diğer oyuncularla el ele verdi.

İki oyuncu, SPYCE.5'in tamamen sürtünmesiz, otomatikleştirilmiş ve merkezi olmayan bir altyapı sunacağı merkezi olmayan bir altyapı oluşturmak için birlikte çalışacak. Bu operasyonel katman, genel ve özel ortamlardaki tüm düğümleri ve doğrulayıcıları kontrol edecek ve müşterilere, anahtar teslimi bir çözüm aracılığıyla çeşitli derecelerde merkezi olmayan hizmetler yapma yeteneği sağlayacaktır.

SPYCE.5'in merkezi olmayan altyapısıyla kuruluşlar, operasyonel yönergeler aracılığıyla kendi şartlarına göre devreye alabilir ve hizmet modüllerini daha da ölçeklendirebilir. BUILDAVERSE ve SPYCE.5'teki ekipler, tanınmış işletmeler, paydaşlar, büyük küresel girişimler ve ayrıca Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sektörlerdeki ortaklarla çalışmaya başladı.

Bu ittifak kurulduğunda, her iki oyuncu da merkezi olmayan çözümleri için görünürlüğü artırırken birbirlerinin ürünlerini çapraz satabilir.

Modüler Web3 Platformunu Dağıtma

SPYCE.5 ve BUILDAVERSE ekipleri artık birlikte çalışarak büyük kurumsal ortakların BUILDAVERSE'in modüler Web3 platformunu özel Tangle'lara dağıtmasına izin veriyor. SoonLabs, bunun daha fazla maliyet tasarrufu sağlayacağını ve satın alma sürecinde sürtüşmelerin ortadan kalkacağını belirtiyor.

Ayrıca büyük şirketler, Soonaverse ve SPYCE.5'in isteğe bağlı özellikleri aracılığıyla merkezi olmayan otonom organizasyonları (DAO'lar), tokenizasyon, NFT basımı ve diğer hizmet modüllerini kolayca oluşturma ve yönetme becerisine sahip olacak. İki oyuncu, müşterilerinin Web3 yardımcı programını hizmetlerine, ürünlerine, uygulamalarına ve teknoloji yığınlarına entegre etmesine izin verecek.

Bununla birlikte, büyük şirketlerin ve kuruluşların Web3 ürünlerini benimsemede karşılaştıkları temel zorluklardan biri, dijital varlıkların satın alınması ve elde tutulmasının karmaşıklığıdır. Ancak SPYCE.5, bu sorunu çözmeyi ve müşterilerine sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Duyuruda şunlar kaydedildi:

SPYCE.5, kuruluşların düzenleyici, yasal ve mali zorluklarını ortadan kaldıracak ve karmaşık kripto para birimi ile ilgili satın almaları ve yönetimi basitleştirecektir. Bu, iş ortakları ve kurumsal müşteriler için büyük bir engeli ortadan kaldırırken, $SOON'un işlevsel ve temel bir operasyonel varlık olarak hareket etme yeteneğini korur.

SoonLabs, BUILDAVERSE içinde tüm Alanları ve Hizmet Modülleri geliştiricilerine SPYCE.5 altyapısına hızlı erişim sunacaklarını ekledi. Tüm modül sahipleri ve projeleri, SPYCE.5'in gelişmiş teknolojisinin yanı sıra blockchain API'leri, güvenli veri alanları, dijital kimlik yardımcı programları vb. uzmanlığına "tek tıkla" erişim elde eder.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ