IOTAbee, lansmanından bu yana bir yıldan kısa bir süre içinde SMR, SOON ve SHIMMER yerel tokenleri için likiditenin 3000'in üzerine çıktığını kanıtladı.

IOTAbee, SMR ve SOON İçin En Likit Pazarı Sağladığı İçin Yükseliyor, Topluluk ShimmerEVM Lansmanına Hazırlanıyor

IOTAbee, lansmanından bu yana bir yıldan kısa bir süre içinde SMR, SOON ve SHIMMER yerel tokenleri için likiditenin 3000'in üzerine çıktığını kanıtladı.
IOTA topluluğu üyeleri, önümüzdeki aylarda ShimmerEVM'nin lansmanına hazırlanıyor.

IOTAbee, lansmanından bu yana topluluk için faydalı olmuştur. Çok zincirli Swap + DEX ürünü, 2022 Shimmer and Assembly'de piyasaya sürüldü.

IOTAbee, Eylül 2022'den bu yana SMR, SOON ve SHIMMER yerel tokenleri için likidite sağladığını belirtmek için Twitter'a gitti. 3000'den fazla müşteri hizmetlerinden yararlandı.

IOTA arısının çoklu zincir işlevselliği, ekosistem için büyük önem taşıyor. Çoklu zincirler zaten IOTA ekosisteminde ve ağın dışındaki diğer zincirler de var. IOTAbee'nin kuruluşundan bu yana amacı, topluluk için sorunsuz ticaret deneyimleri sağlamak olmuştur.

IOTAbee, ağdaki en dikkate değer deneyimler için zemin hazırlayan özelliklerle tasarlanmıştır. IOTAbee, likidite havuzlarının oluşturulması için izinsizdir. IOTAbee, ücretsiz, ölçeklenebilir ve genel olarak merkezi olmayan bir ağ olan IOTA üzerine kurulmuştur. IOTA, diğer bazı faydaları şu şekilde sıralar:

TanglePay ve diğer projelerle sinerji yaratan Tangle Rally üyesi, Daha yüksek LP getirileri elde etmek için takasın yanı sıra yenilikçi araçlar, %30'a varan işlem ücreti indirimi için NFT aracı olarak desteklenen Iceberg Legends.

SMR ve diğer çiftler gibi tokenlerin IOTAbee'de stake edilebileceğini de not etmek önemlidir. Mevcut SMR/IOTA havuzu APR, %30'dur. ShimmerEVM lansmanı yaklaşıyor; EVM yayına girdikten sonra bir IOTA boğa koşusu bekliyoruz.
IOTA ve Shimmer topluluğunun üyeleri, ShimmerEVM alpha'nın epeydir piyasada olduğunun farkındalar. Ancak bir hafta içinde gelmesi beklenen Shimmer EVM beta, IOTA için oyunun kurallarını değiştirecek.

IOTA Topluluğu, Yakında Çıkacak Olan ShimmerEVM İçin Hazırlıklara Hazırlanıyor

ShimmerEVM'nin canlanması, IOTA topluluğu için farklı şeyler ifade ediyor. Bir topluluk üyesi, IOTA'nın değerinde DOT'un üzerine gönderecek kadar güçlü bir artış bekliyor.

IOTA analistleri şu anda oldukça iyimser. Analistler şimdi IOTA yatırımcıları ve yatırımcıları için piyasada potansiyel bir satın alma fırsatının sinyalini veriyor.
EVM, ağa ücretsiz daha az akıllı sözleşmeler getirecek. Bir kullanıcının belirttiği gibi lansmandan sonra gelen bir boğa koşusu olabilir.

Kendi kendini yöneten IOTA cüzdanı TanglePay, ShimmerEVM'yi de destekliyor. Tanglepay, kullanıcı tabanına cüzdanlarındaki farklı platformlar arasında geçiş yapması için erişim sağlıyor.

TanglePay, ShimmerEVM testnet ile başlayarak ShimmerEVM ağını destekleyecektir. Kullanıcılar, TanglePay üzerinde IOTA, Shimmer ve ShimmerEVM cüzdanı arasında kolayca geçiş yapabilecektir. dAPP'ler, ShimmerEVM cüzdan çözümü olarak TanglePay Chrome sürümünü kullanabilir. Kolay ve Güçlü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ