Asya Pasifik, blockchain ilerlemesi ve benimsenmesi için en önemli bölgeler arasında yer aldığından, buradaki yeni bir ortaklık her zaman ön plana çıkıyor.

IOV Labs, Coinsilium Advisors ile Ortaklığını Genişletti

Asya Pasifik, blockchain ilerlemesi ve benimsenmesi için en önemli bölgeler arasında yer aldığından, buradaki yeni bir ortaklık her zaman ön plana çıkıyor. Bugün, IOV Labs geliştiricileri danışmanlık şirketi Coinsilium ile güçlerini birleştirdiler.

Asya Pasifik İçin İnovasyon Merkezi

IOV Labs çözümlerini tanıtmak için Singapur'da yeni bir ortak girişim şirketi kuruldu. Geliştirme şirketi, İngiltere merkezli bir danışmanlık düşünce kuruluşu olan Coinsilium ile ortaklık kurdu. Yeni kuruluş, Asya pazarlarında IOV Labs ürün, hizmet ve teknolojilerinin benimsenmesini hızlandıracak.

Özellikle, RSK Smart sözleşme platformu ve RIF Doları (Bitcoin tabanlı stablecoin), tanıtacakları önemli ürünler arasında olacak. RIF Doları, merkezi olmayan finansman alanında (DeFi) bir aracı görevi görecek.

Ayrıca, derin yatırım programı açıklanmış durumda. IOV bugüne kadar Coinsilium'a yaklaşık 250.000 £ ya da 326.000 $ yatırım yaptı. Kısmen, bu meblağ ortak girişimleri körüklemek için harcanacaktır.

İlerleme İçin Ortaklıklar

Anlaşma, IOV Laboratuvarları için bir dizi çok amaçlı ortaklıkta bir adım daha atıldı. Son zamanlarda, Latin Amerika'nın 30 milyon kullanıcısı ve 1.000 aktif çevrimiçi topluluğu ile İspanyolca konuşan en büyük sosyal ağı olan Taringa ile bir entegrasyon başlattı.

Yeni ortaklıklar ayrıca, işlemleri doğrularken Bitcoin (BTC) hash gücünü kullandığından, Bitcoin (BTC) blok zincirinin kitlesel olarak benimsenmesini kolaylaştıracak. Ayrıca, IOV Labs çok varlıklı akıllı sözleşme yönetimi için seçenekler sunar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ