Günümüzün en hızlı büyüyen iş alanlarından biri yaratıcı ekonomidir.

Günümüzün en hızlı büyüyen iş alanlarından biri yaratıcı ekonomidir. Web 2.0 platformları, yaratıcıların geleneksel olarak para kazanmak için verdikleri altyapı için artık güvenmiyor. İçerik oluşturucular, yeni para kazanma stratejilerini benimsemek için kitlelerini daha büyük platformlardan kendi web sitelerine ve uygulamalarına taşıyor. Yaratıcıların gücü, doğrudan, güvenli ve hızlı işlemler sağlayarak kripto para birimlerinin yaygın şekilde benimsenmesini teşvik edebilir. Yaratıcı ekonomi için özel olarak tasarlanmış bir para birimi, yaratıcıların toplu olarak yarattığı değeri tutmak ve takdir etmek için bir para kazanma aracı ve aynı zamanda bir yatırım aracı olarak hizmet edebilir. iPay, bunlarla sınırlı olmayan endüstriler için güvenli, anonim sanal işlemlerin ana parası ve yöntemi olmak için çığır açan blok zinciri teknolojisini kullanmayı hedefliyor: ana akım/yetişkin içerik oluşturucular, oyun, kumar ve meta veriye geçişleri de dahil olmak üzere daha fazlası.

Dijital içerik sağlayıcılar, çevrimiçi bir topluluk geliştirmek ve çalışmalarını doğrudan takipçilerine ve abonelerine satmak için iFans gibi platformları kullanabilir. iFans, kullanıcıların içeriklerine yerleştirilen reklamlar aracılığıyla dolaylı olarak para kazandığı sosyal ağ ağlarının aksine, doğrudan para kazanma için dijital bir ödeme duvarı tarafından etkinleştirilir. Dijital içerik geliştirici olarak tam zamanlı olarak çalışmak istemeseler bile, boş zamanlarında çalışmalarını iFans'ta satarak para kazanabilirler.

Bankalar ve büyük teknoloji tarafından reddedilen daha fazla yaratıcı, yaratıcı platform ve sektör iPay'e akın ettikçe, bunlar yalnızca listelediğimiz tüm avantajlardan yararlanmakla kalmayacak, aynı zamanda sahip oldukları muazzam takdir edilen değer için bir depo görevi görecekler.

iPay, bir yardımcı program belirtecinden çok daha fazlasıdır. Tek faktör bu olsaydı, şansı mükemmel olurdu. Ancak amaç, yaratıcı, yetişkin ve oyun sektörlerinin bir token ve onun aracılığıyla gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla toplu olarak oluşturduğu muazzam ve patlayıcı değeri fark ederek onu bir oyun değiştirici olarak sunmaktır.

Bu endüstrilerin sanal gerçeklik meta veri tabanına genişlemesi, içlerinde NFT'ler için büyüyen pazar, güvenli ve anonim sanal ödeme çözümlerine duyulan ihtiyaç ve kripto para birimlerinin hızla benimsenmesi ile iPay, doğru yerde doğru token olarak konumlanacak. , doğru zamanda, doğru fikir ve vizyonla.

iPay, İçerik Oluşturucular İçin En Büyük Ödeme Koridoru Olmayı Hedefliyor

Yaratıcı ekonominin mevcut değeri 104 milyar dolar ve 2030 yılına kadar 5,25 trilyon dolar tahmin ediliyor. Kripto para piyasasının mevcut değeri 2,5 trilyon dolar ve 2030 yılına kadar 250 trilyon dolara çıkması bekleniyor. NFT'ler şu anda 100 milyon dolar değerinde. Ve 2030 yılına kadar pazarın 2000 kat büyüyerek 204 milyar dolarlık bir değere ulaşacağı tahmin ediliyor. Metaverse'in mevcut piyasa değeri 47 milyar dolar. Bu pazarın 2.4 trilyon dolarlık bir büyüklüğe ulaşması bekleniyor.

Tüm bunlar, önümüzdeki 10 yıl içinde kripto işlemlerinin sayısının beş kat artacağını gösteriyor. Yaratıcılar ve ürünlerini takdir edenler bu büyümenin ana motorları olacak ve iPay bundan faydalanmak için bu arenada konumlandı. iPhone kullananlar da cihazın artan popülaritesine yatırım yapıp bundan faydalanabilseydi nasıl olurdu bir düşünün. Bu, kullanım ve pazar açısından önümüzdeki on yılda katlanarak artacak olan mevcut kripto para birimleri alanında iPay kullanmanın en önemli avantajlarından biridir.

iPay, sanal işlemlerin doğrudan kullanıma sunulması için güvenli, anonim bir araç oluşturur ve bu pazarların katlanarak büyümesinden en fazla yararlanacak ve bu pazarlardan en fazla yararlanacak endüstrilerde bir yatırım modu olarak hizmet eder.

Kullanım durumları sıklıkla kripto para arenasında olası başarının alfa ve omegası olarak görülür. Ayrıca, en iyi durumlarda, madeni paralar kabul edilebilir ödeme yöntemleri olarak kullanılabilir veya belirli bir yardımcı programa bağlanabilir. iPay'in bu sektörde büyük bir avantajı var çünkü piyasaya sürüldüğü zaman multi-milyon dolarlıkiFansplatformuna ve birkaç diğer platforma zaten entegre edilecek. Büyük bir içerik oluşturucu platformuna entegrasyonun bu ilk beta aşamasında, iPay hayranlar ve içerik oluşturucular tarafından benimseme modlarını teşvik edebilecek ve mükemmelleştirebilecek. Amaç, akış hizmetlerine, sanal gerçekliğe ve meta veriye geçişe doğru genişlemek isteyebilecek tuğla ve harç işletmeleri de dahil olmak üzere diğer platformları çekmektir.

Bu potansiyel ortaklıklardan bazıları halihazırda geliştirme ve entegrasyonun erken bir aşamasındadır. Tüm bu potansiyel pazar fırsatlarını değerlendiren iPay, hızla gelişen bu sektörlerde önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor. Bu sektörler, NFT'ler biçimindeki koleksiyonların inanılmaz büyümesini içerir. Yakın vadede, iFans, NFT'nin tek avını sunan özel bir pazara ev sahipliği yapan ilk platform olacak. iPay ile satın alınabilir. Uzun vadede, iPay'in arkasındaki ekip, tüm ortaklar ve platformlar için tekliflerini meta veriye entegre etmek için gereken araçları hazırlayacak. Bunu başarmak için, son on yıldır metaverse mimarisini ve altında yatan teknolojiyi inşa eden uzun süreli kişisel bağlantılarla çalışma avantajına sahipler.

iPay Token hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.ipaytoken.com adresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/iPay_Token

Telegram: https://t.me/+8YdIdySAHnlmMjFh

Anlaşmazlık: https://discord.gg/b5hyzjAVH7

Reddit: https://www.reddit.com/r/iPayToken/

Instagram:https://www.instagram.com/ipaytoken/

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Simon Heit

Şirket Adı: iPay Token

E-posta: [email protected]

Şehir: Los Angeles

Ülke: ABD

Web sitesi: https://ipaytoken.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ