Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, az bilinen ve düşük hacimli bir altcoin için düşüncelerini dile getirdi.

İsabetli Tahminleriyle Ünlü Analist Bu Altcoin

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, az bilinen ve düşük hacimli bir altcoin için düşüncelerini dile getirdi.

Trias Token (TRIAS) İvme Kazanıyor

TRIAS, son günlerde piyasada bağımsız yükselişler göstererek çekiş kazanıyor. Altcoin, gün içinde %3,5'lik bir artış kaydederek ivmesini korudu. Van de Poppe, 3,86 $ olan mevcut fiyattan 4,50 $'a ulaşmak için daha fazla büyüme bekliyor. Uzun vadeli desteğinden önemli bir sıçrama ile desteklenen yükseliş trendinin yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteren TRIAS'ın gücünü vurguluyor.

Selcoin, Altcoin Piyasasındaki Fırsatlara Dikkat Çekiyor

Önde gelen Türk analist Selcoin, Bitcoin hakimiyeti azaldıkça altcoin piyasasına akan fonlarda bir artış gözlemliyor. Bu eğilim XRP, DOGE ve SOL gibi yüksek hacimli coinlerde açıkça görülüyor. Selcoin bu ivmenin devam etmesini ve diğer coinlerde de ayaklanmalar yaşanmasını bekliyor. Para akışının piyasaya daha fazla yayılması gerekiyor.

Bitcoin'in Altcoin Piyasası Üzerindeki Etkisi

Hem Van de Poppe hem de Selcoin, Bitcoin'in potansiyel olarak 30.000 $'ın altına düşmesinin altcoin piyasasına daha fazla yatırım yapılmasını sağlayacağı konusunda hemfikir. Van de Poppe, likidite testi için 28.350 $'ın altına inilmesinin BTC'nin 30.000 $'a yükselmesinden önce gelebileceğini ve bunun da altcoin piyasasının ivmesini artıracağını vurguluyor.

Kısa Vadeli BTC Fiyat Projeksiyonu

Van de Poppe'nin BTC için kısa vadeli tahmini 31.000 $'a kadar potansiyel bir artış, ancak daha düşük destek seviyelerini test etmeden önce değil. Kısa vadeli dalgalanmalara rağmen analist, genel piyasa için yükseliş görünümünü koruyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ