Trader Alex Kruger, geçtiğimiz hafta Ethereum işlem hacminde 4 kat artış olduğunu fark etti. Birisinin çok fazla ETH satın aldığını düşünüyor.

Trader Alex Kruger, geçtiğimiz hafta Ethereum işlem hacminde 4 kat artış olduğunu fark etti. Birisinin çok fazla ETH satın aldığını düşünüyor.

En büyük ikinci para birimi ETH, büyük ölçüde DeFi'dedaha fazla ETH kilitlendiği için büyük ölçüde DeFi'nin gelişmesi nedeniyle bir ilgi canlanmasına tanık oluyor.

Son zamanlarda, ETH fiyatı 200 $ eşiğini aşmayı başardı ve yazım sırasında, CoinMarketCap'in verilerine göre kripto para 278 $ ‘dan işlem görüyor.

Şimdi, bir ekonomist ve kripto tüccarı Alex Kruger, Ethereum ile ilgili bazı boğa verileri paylaşıyor.

"Birisi Çok Fazla ETH Satın Alıyor."

Bugün Alex Kruger, BitMEX borsasından geçen hafta ETH işlem hacminde büyük bir artış gösteren bir grafik paylaşmak için Twitter'a gitti. Rakam, geçen yılın ikinci yarısında bir önceki hacmin 4 katı.


Kruger, birisinin çok miktarda Ethereum satın aldığı sonucuna varıyor.

Yorum dizisinde, kullanıcılar fiyatın nihayet artmaya başladığı için Ethereum vagonuna atlayanlar olabileceğini varsayıyorlar.

"Artık Herkes ETH'ye Tapmaya Başlıyor"

Analist Michael van de Poppe, daha önce neredeyse unutulan ve çoğu zaman 'ölü' olarak adlandırılan Ethereum ve diğer kripto projelerinin artık bir canlanma dalgası üzerinde olduğunu belirtti. Ethereum aralarında ve çoğu ikinci en büyük kripto para biriminde bir kez daha yükselişte.

Son DeFi Uygulamasına Yönelik Hack

Bu haftanın başlarında, DeFi ticaret platformu bZx arka arkaya iki kez hacklendi, her seferinde yaklaşık yarım milyon dolar kaybetti. Uygulama, Fulcrum sözleşmesinde işlem yapmak için kullanıldı ve bilgisayar korsanlarından sonra, üzerindeki tüm işlemler durduruldu.

Litecoin kurucu ortağı Charlie Lee, DeFi'yi çarparak ağır merkezileştirmek ve kripto ilkelerini kırmakla suçladı.

 Ancak, analitik finans kurumu Weiss Ratings'in bu konuda farklı bir etkisi var. Son tweet'inde, bZx'in başına gelen bir tüccarın bu borç verme platformunda zayıf bir nokta bulması ve bundan faydalanmasıydı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ