Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat bugün Fenerbahçe Tokenin lansmanıyla ilgili olarak Twitter’dan değerlendirmelerde bulundu.

Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat bugün Fenerbahçe Tokenin lansmanıyla ilgili olarak Twitter’dan değerlendirmelerde bulundu.

Polat’ın değerlendirmeleri şu şekilde:

Fenerbahçe Token lansmanında Başkan Ali Koç, kripto paraların artık bir realite olduğunu ve kripto paraları yasaklamanın söz konusu olmadan düzenlenmesinin önemli olduğunu söyledi. Altı çizilesi laflar!

Lansman sırasında Ali Koç'un verdiği "diş macununun artık tüpten çıkmış olması" metaforu da, sadece spor değil kültür-sanat, oyun gibi alanlarla birlikte kripto para realitesinin geri dönüşsüz olduğuna ilişkin güzel bir söylem!

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Ali Koç, medya mensuplarının sorularına verdiği yanıtlarıyla olayı daha da ileriye götürüyor; Fenerbahçe Kulüp çalışanlarının maaşlarının bir kısmını Fenerbahçe Token ile ödeme planının böyle bir lansmanda dile getirilmesi bile ufuk açıcı!

Bu arada futbol medyasının kimi sorularından anlaşıldığı kadarıyla, FanToken konusuna ilişkin gelişmelerden geleneksel spor medyasının çok az ya da hiç haberi yok. Düşündürücü!

Son olarak merak edenler için Fenerbahçe Token'in "white paper" dökümanı. (Bir de bu "white paper" teriminin Türkçesi olarak neden "izahname" veya bana çok daha uygun gelen "açıklayıcı döküman" karşılıklar kullanılmaz, anlamıyorum!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ