İspanyol kripto para borsası Bit2me, şirketin ticaret platformuna erişimi engelledikten sonra başka bir İspanyol borsası olan 2gether'ın müşterilerini çekmek istiyor.

İspanyol Kripto Borsası Bit2me, Hesap Blokajından Sonra 2 Müşteriyi Kurtaracak

Bit2me, 2gether'ın platformunda işlem yapmaya devam etmeleri için müşterilerine uyguladığı 20€'luk ücreti ödeyecek. Müşteriler, varlıklarını oraya aktararak Bit2me platformunda işlem yapmaya devam edebilecekler.

Bit2me, 2 Müşteriyi Çekecek

İspanyol kripto para borsası Bit2me, geçen hafta başka bir İspanyol kripto para borsası olan 2gether tarafından hesapları bloke edilen müşterileri alma niyetini açıkladı. Şirket müşterilerin ticarete devam etmek için fonlarını ve hesaplarını platformuna taşımasına izin verecek bir plan açıkladı.

Bir blog gönderisinde açıklanan bilgilere göre Bit2me, 2gether'ın kullanıcılara platformunu kullanmaya devam etmek için ödemeleri gerektiğini söylediği 20€'luk (20,00$) ücreti geri ödeyecekti. Amaç, bu kullanıcıları kripto ortamında tutmak olacak. Bit2me'nin kurucu ortağı ve CEO'su Leif Ferreira şunları söyledi:

Eğitim, bilgi ve yenilik bu sektörü toplumun tamamına ulaştırmanın anahtarıdır. Bit2Me'de biz inandığımız şeye bağlıyız. Bizim için kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisi dünyası, bugünümüz ve geleceğimiz için anahtardır ve öyle olacaktır. Bu nedenle, kripto ekosistemine bağlı kalmaya devam etmek isteyen 2gether kullanıcılarının yanında olmak istiyoruz.

2gether ve Sıkıntılar

2gether, bu ayın başlarında borsanın müşterilere erişimi engellediği ve varlığını sosyal medyadan silerek 100.000 müşteriyi etkilediğinde karşılaştığı sorunlar hakkında müşterilerini bilgilendirdi. Şirket müşterilerine, piyasadaki son gerilemenin bir sonucu olarak ücretsiz hesapları desteklemeye devam edemeyeceklerini bildirdi.

Ayrıca o sırada şirket, platform hizmetlerinden yararlanmaya devam etmeleri için kullanıcılarına bir kereye mahsus 20 € ücret uyguladı. Ancak, hesapları bu sayının altında kalan müşteriler tasfiye edilecektir. 2gether piyasa durumundan etkilendiğini bildirse de, Bit2me normal şekilde çalışmaya devam etti, hatta operasyonlarını Latam'a genişletti.

Bit2me , Mayıs ayında Brezilya'da ülkede kripto sahibi olan 20 milyondan fazla müşterinin pazarını uyum ve güvenlik hedefleri olarak ele almak için yeni bir ofis kurulduğunu duyurdu . Aynı şekilde şirket, Şubat ayında İspanya Merkez Bankası'ndan düzenlenmiş bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı (VASP) olarak faaliyet göstermek için yetki alan ilk şirket oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ