İsrail Kripto Konferansı'nın (ICC) kış baskısı 7 Aralık'ta Zoa Tel Aviv'e geri dönüyor.

İsrail Kripto Konferansı 7 Aralık

İsrail Kripto Konferansı'nın (ICC) kış baskısı 7 Aralık'ta Zoa Tel Aviv'e geri dönüyor. Gün boyu süren etkinlik, bir dizi anlayışlı anahtar notları ve panel tartışmaları için endüstri liderlerini, blockchain şirketlerini ve daha geniş kripto topluluğunu bir araya getirecek.

ICC Winter Edition'da delegeler, blockchain teknolojisinin daha geniş etkisini tartışma ve insanların yaşamlarını olumlu yönde etkilediğini duyma fırsatına sahip olacaklar.

Spot ışığı altındaki konular arasında kripto için kurumsal bir iştah, yeni kullanım durumlarının ortaya çıkması ve endüstrinin tüketici talebini daha iyi karşılamak için nasıl gelişme yolları bulunmaktadır.

Web3'e özel bir odaklanma olacak, ICC bu tür sorunlarla başa çıkacak:

*DEFI, Tradfi ve CBDC'ler arasındaki korelasyon
*Girişimcilik: Kripto Kışında Girişim Nasıl Fonlanır
*Düzenleyici eğilimler ve endüstrinin uymak için nasıl uyum sağladığı
*Metaverse ve NFTS
*Web2 oyuncuları Web3'e nasıl girecek
*Saldırı vektörlerini azaltmak için blockchain güvenliğini artırmak
*Yeni Katman-1 ve Katman-2 Ağlarında Spot Işığı

İki özel grubun ihtiyaçlarına göre uyarlanacak olan Zoa Tel Aviv Daniel Frish 1'deki etkinliğe 600'den fazla delegenin katılması bekleniyor. Ana konferans, bir dizi panel ve sunumun dizildiği Tel Aviv'deki Zoa House Tiyatrosu'nda ortaya çıkacak.

İnşaatçılar ve geliştiriciler için, altta yatan teknolojinin daha büyük bir etki için kullanılabileceği yollara odaklanan ayrı bir atölye çalışması da olacaktır.

Etkinlik için onaylanan ortaklar arasında SCRT Labs, SSV Network, Fuse.io, Chainalysis, AWS, Sosyal Bilgelik, Masterkey, Crymbo, Barclays, SquarePeg, Ethereum Vakfı ve Krom, Konuşmacılar ve İsrail Kripto Konferansı'nın bir parçası olmak isteyen sponsorlar yer alıyor. [email protected] ile iletişim kurmaya davet edilir.

İsrail Kripto Konferansı Hakkında

ICC, İsrail’in önde gelen blockchain etkinliğidir. Tel Aviv'de düzenlenen iki yılda bir konferans, İsrail ve ötesindeki önde gelen kripto şirketlerini ve finans uzmanlarını bir araya getiriyor. Delegeler, ağ oluşturma fırsatları ile birlikte pratik görüşmeler, atölyeler ve panel tartışmalarını içeren çeşitli bir programı dört gözle bekleyebilirler.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ