Kripto para dünyası 2023'te önemli bir değişime hazırlanıyor.

İşte 2023 Yılının Popülaritesi Artan Meme Coinleri

Kripto para dünyası 2023'te önemli bir değişime hazırlanıyor. Bitcoin ve Ethereum son yıllarda piyasaya hakim olsa da yeni bir trend ortaya çıkıyor: meme coinlerin yükselişi. Özellikle, bu yıl önemli bir etki yaratmaya hazırlanan üç meme coini  var: Pepe (PEPE), Rekt (REKT) ve DigiToads (TOADS).

Bu kripto varlıkları son zamanlarda popülerlik kazandı ve sıra dışı özellikleriyle büyüyen bir yatırımcı ve meraklı topluluğunu kendine çekti.

2023'te bu meme coin'lerin popülaritesini artırmasınaneden olan şeylere bakalım.

DigiToads (TOADS), Ön Satış Aşamaları Sayesinde Popülaritesinde Muazzam Bir Artış Görüyor

DigiToads, deflasyonist model, kazanmak için oyna play-to-earn (P2E) oyunu ve NFT stake etme gibi ayırt edici özelliklere sahip bir ERC-20 tokeni. Bu özelliklerin tümü, DigiToads'ı olağanüstü ve büyüleyici bir yatırım olasılığı haline getirmeye katkıda bulunur.

DigiToads sıradan bir meme coinden daha fazlasıdır. Kazanmak için özel bir DeFi tokenına, harika bir Web3 oyununa ve büyüyen bir topluluğa ev sahipliği yapıyor. Bu oyunda oyuncular, diğer oyunlardaki sanal evcil hayvanlar gibi TOADS NFT'leri satın alabilir ve onları ilk %25'lik bir yer için rekabet etmeleri için eğitebilir.

Platformun ödüllendirici özellikleri, projenin kripto alanındaki popülaritesinde büyük bir artışa neden oldu. Ödül havuzu, oyunu oynarken satın aldığınız şeylerden para kazanıyor. Oyuncuların ilk %25'i içindeyseniz, ödül parasının %50'sini paylaşırsınız. Ve önce gelmezseniz, yine de paranın %10'unu alırsınız. TOADS ERC-20 tokenı, deflasyonist doğası nedeniyle diğer meme coinlerinden farklıdır.

Platformu daha değerli ve popüler yapan bir diğer önemli özellik ise trend olan NFT platformu. Ön satış şu anda açık olduğundan, DigiToads 3500 özel NFT yayınlayacak. Bir NFT'niz varsa staking havuzunda staking yaparak ödüller alabilirsiniz.

Platform, trend olan NFT staking platformunu finanse etmek için TOADS kullanan her işlemin %2'sini alıyor. Bu para, DigiToads topluluğunun bir parçası olan insanlara ödül verebilmeleri için stake havuzuna gidiyor. Birisi NFT'sini ne kadar uzun süre stake ederse, ödül olarak o kadar fazla kazanıyor.

DigiToads'ın ön satışı, popülaritesinde ezici bir artış gördü. Ön satış, birkaç haftalık ön satış aşamalarında 1,8 milyon doların üzerinde para toplayarak kayda değer bir başarı elde etti. Kimliklerini açıklayan ve tutma süresi olmayan bir ekiple DigiToads, açıklık ve güvenilirliği garanti ederek, sektördeki en iyi kripto projesine yatırım yapmak isteyenler için şiddetle tavsiye edilen bir proje haline getiriyor.

Pepe (PEPE): 2023'te Kripto Para Piyasasında Fırtınalar Estiren Meme Coin

Pepe (PEPE), popüler internet meme’i Pepe the Frog'a dayalı bir kripto para birimi. Ethereum blok zincirinde çalışan merkezi olmayan bir para birimidir ve Pepe, ticaret ve değer alışverişi için eğlenceli ve benzersiz bir yol sağlamak için yaratılmıştır.

Pepe (PEPE) şimdiden birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. Büyüyen topluluğu ve artan benimsenmesiyle PEPE, 2023'te kripto para piyası hakkında en çok konuşulan meme coinlerinden biri olacak şekilde konumlanıyor.

Rekt (REKT) Devrimine Katılın ve Geleceğin Meme coin'i ile Rekt Olun

Rekt (REKT), riske girmeye, eğlenmeye ve hatta belki de yolculuk boyunca biraz "tekleme" yaşamaya istekli bireyler için tasarlandı.

Rekt (REKT) yükseliyor ve hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip. Popülaritesi, Bitget Exchange'deki son REKT/USD ticaret çifti listesine bağlanabilir. 23 Nisan 2023'te gerçekleşen bu listeleme, token üzerindeki artan balina faaliyetinden kaynaklanmış olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ