Kripto pazarı son birkaç gündür sert bir düşüş yaşadı. Özellikle Ethereum sert bir şekilde düştü. 177 $'lık en yüksek seviyeden bu yana, kripto para birimi % 15 düşüşle 150 $' a kadar düştü.

Kripto pazarı son birkaç gündür sert bir düşüş yaşadı. Özellikle Ethereum sert bir şekilde düştü. 177 $'lık en yüksek seviyeden bu yana, kripto para birimi % 15 düşüşle 150 $' a kadar düştü.Bununla birlikte, temel teknik ve temel faktörler, ETH'nin yakında güçlü bir geri dönüş yapacağını göstermekte.

1: Ethereum Kilit Trend Çizgisinin Üzerinde Kapandı

Ethereum dün Bitcoin gibi güçlü bir düşüş yaşarken, popüler bir kripto tüccarına göre iki temel destek seviyesinin üzerinde kapanmayı başardı.

ETH trader’ı, uzun vadede yükselen üçgen tabanın (yükseliş ders kitabı grafik paterni) ortasında olduğu fikrini destekliyor.


2: ETH'ye Olan Talep Artıyor

NewsBTC'den önceki raporlara göre, önde gelen kripto borsası Bitfinex'ten elde edilen veriler, Ethereum'u özleyen o kadar çok tüccar olduğunu, varlığın toplam arzının% 1.8'inin “Bitfinex'te marj pozisyonunda” olduğunu gösteriyor.

Bunu doğrulayan fon yöneticisi Su Zhu, bir grup tüccar veya tek bir balina tüccarının birkaç saat içinde varlığına 40 milyon dolar değerinde Ethereum eklediğini gözlemledi.

3: Reddit, Ethereum'da Dabbling Yapıyor

Reddit, Ethereum ERC-20 tokenlarına dayanan yeni bir puan sistemi olan “Community Points” adlı bir kripto girişimi başlattı.

Bu, Çarşamba günü Android (Samsung) üzerindeki Reddit uygulamasında, dijital bir kripto para / puan sisteminin açıklamaları ile birlikte Ethereum adresine sahip entegre bir cüzdan olduğunu gösteren bir video yayınlayan “MagoCrypto” adlı bir kullanıcı tarafından keşfedildi.  Mago'nun paylaştığı Reddit özelliğinden bir metin şöyle:

“Topluluk noktaları, onlara sahip olan kişiler tarafından tamamen kontrol edilir. Mülkiyet haklarını ve kontrolü garanti etmek için Bitcoin ile aynı teknoloji olan Ethereum blok zincirinde yaşıyorlar. Reddit bile onları alamaz. ”

Beta programının videosu olan bu noktalar, Reddit'teki geleneksel nokta sistemi olan karma'dan farklı görünüyor.

Reddit henüz bu özelliği herkese açıklamamış olsa da, sosyal medya forum devi sözcüsü endüstri yayını Decrypt'in “bir kullanıcının bir topluluğa katılımını temsil eden bir özelliği test etmek için bir toplulukla birlikte çalıştığını” söyledi.

Mythos Capital'de bir kripto yatırımcısı ve “Bankless” bülteninin yazarı Ryan Sean Adams, bu özelliğin Ethereum'un benimsenmesi için çok büyük olacağını düşünüyor:

“Reddit [Ethereum] üzerine bir topluluk token sistemi sunuyor. Bu 100x DeFi kullanıcısı olabilir mi? Fazla almazdı. ”

 Durum ne olursa olsun, bu hareket tam olarak beklenmedik değildi: Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian tanınmış bir Bitcoin boğası iken, forum uzun zamandır kripto para birimi topluluğunun üyeleri için bir ev oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ