Bitcoin (BTC) performans beklentileri konusunda hevesli olan tüccar ve analist CryptoBull, BTC pazarının yükseliş eğilimini kanıtlayabilecek yedi noktayı özetledi.

İşte Bitcoin’in Boğa Piyasasında Olduğunu Gösteren İşaretler

Bitcoin (BTC) performans beklentileri konusunda hevesli olan tüccar ve analist CryptoBull, BTC pazarının yükseliş eğilimini kanıtlayabilecek yedi noktayı özetledi.

Bazı trader'lar boğa sezonunun henüz başlayıp başlamadığından emin değiller. CryptoBull, inanmayanları yedi farklı gösterge ile ikna etmeye hazır.

Her şeyden önce, CryptoBull, Bitcoin (BTC) pazarının yükseliş trendini gösteren teknik göstergeleri vurguladı. Dün tespit edilen ve onaylanan meşhur golden cross listenin başında. 50MA hattının 200MA hattını alttan geçtiği bir durumdur.

Ayrıca, haftalık hareketli ortalama dinamikleri bile, Bitcoin'in (BTC) uzun vadeli rallisine başladığını açıkça göstermektedir. CryptoBull'a göre, kripto kralının fiyatı hem 50 haftalık hem de 200 haftalık hareketli ortalama çizgilerinden sıçradı.

Ayrıca, Bitcoin'in (BTC) psikolojik olarak önemli 10.000 $ seviyesini tutmayı başarması, tüccar için yükseliş piyasasının güçlü bir kanıtıdır.

Ticaret göstergeleri, Bitcoin (BTC) blok zincirinin madencilik özellikleri tarafından destekleniyor. CryptoBull, burada iki girişin çok önemli olduğunu söylüyor.

 İlk olarak, Bitcoin (BTC) hash gücünün yükselen seviyesi, fiyat dinamikleri için olumlu bir işaret olarak düşünülmelidir. Ek olarak, Mayıs 2020'de gerçekleşecek olan madencilik ödüllerinin önümüzdeki üçüncü yarılanması, amiral gemisi blok zinciri varlığının fiyatını fırlatabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ