Bitcoin (BTC) opsiyonları piyasa süreçleri genellikle dijital varlıklardaki eğilimlerin bir göstergesi olarak kullanılır. Skew analistleri şimdi trader duygularını görselleştirdiler.

İşte Bitcoin’in Yeni ATH’ye Çıkma Olasılığı

Bitcoin (BTC) opsiyonları piyasa süreçleri genellikle dijital varlıklardaki eğilimlerin bir göstergesi olarak kullanılır. Skew analistleri şimdi trader duygularını görselleştirdiler.

Bitcoin (BTC) opsiyon piyasası istatistikleri, opsiyon işlemlerin sona erme süresi sonunda amiral gemisi kripto varlığı için hangi fiyatın en muhtemel olduğunu ortaya koydu.

On bire bir ihtimal

Skew zincir üzerindeki analitik grup tarafından yayınlanan grafikler, Bitcoin (BTC) fiyatının önemli seviyelere ulaşma olasılığını ortaya koyuyor. Grafiklerdeki rakamlar, Mayıs, Haziran, Eylül ve Aralık 2020 için Bitcoin (BTC) vadeli işlemleri için açılan pozisyonların analizine dayanmaktadır.

Bu grafiğe göre, pozisyonların sadece % 9'u Bitcoin'in (BTC) bu çalkantılı yılın sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine (20.000 $) ulaşabileceğine inanan yatırımcılar tarafından açıldı.

Bununla birlikte, 2019'in 2. çeyreğinde, 2020'de ayılar için çok önemli olduğu kanıtlanan 10.000 dolarlık fiyat seviyesine Mayıs, Haziran, Eylül veya Aralık aylarında% 30 olasılıkla ulaşılabilir.

2018'de piyasaya sürülen Skew, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) türevleri ticaret piyasalarını takip ediyor.

Yeni zirvelere giden yol

Spot kripto ticareti alanlarında uzmanlaşmış birçok analist, yeni Bitcoin (BTC) tüm zamanların en yüksek beklentileri konusunda çok heyecanlanmamamız gerektiğine inanıyor.

 Örneğin, Hollandalı tüccar ve analist Michael van de Poppe, 2023 veya 2024'e yeni bir ATH için 'daha doğal' bir hedef olarak davranılmasını tavsiye ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ